9
19.7.2020
Bir Çocuğa Öğretilebilecek En Güzel Şey
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   okadin
   Genç arkadaşlarımın bir çoğunun gelecekteki çocukları üzerinde değişik planları var. Çocuk ilkokula gitmeden dünya klasiklerini okutmak, üç yaşına gelmeden okumayı öğretmek, konuşmaya başladığı andan itibaren yabancı dille büyütmek gibi. Sizce bir çocuğa öğretilebilecek en güzel şey nedir?
   0
    xlethex
    Ahlaklı olmak, emeğe saygilı olmak, insanlara saygili olmak, her seyi dozunda saglayarak ne şımarık ne de muhtaç yetiştirmek, kitap okuma aliskanligi edindirmek ve bilgiye aç şekilde yetiştirmek.
     seksenderece
     Çocuk çocuktur. Çocukluğunu yaşamalı. Bizim çocuklara daha güvenli ve nezih bir çevre hazırlamamız gerekiyor ki çocuklar korkmadan, rahatça ve doya doya çocukluklarını yaşayabilsin.
      busrawashere
      Kim ne yaparsa yapsın, ne derse desin hayatta senden daha kıymetli hiç kimse yok: Değmez. Hayattaki önceliklerini doğru bir şekilde belirle, kimseye göre planlarını değiştirme: Hayatın senin ellerinde, unutma. Kendine iyi bak, sağlıklı beslen ve spor yap; bu hayata bir kere geliyorsun, sana verilen bedene saygı duy.
       lellu
       Doğru iyi güzel olan herşey
        busrawashere
        Sevdiğin bir meslek seç, kendine uygun olan işi yap ve haz al: Bir ömür boyu çalışacağını unutma, bu nedenle işe her gün neşeyle git
         moonlight3rd
         Normal bir çocuk olarak yetiştirmek ve insanlarla iletişim kurmayı öğretmek
          gregory_
          Karsindakinin de insan oldugunu unutma , hayallerinin pesini birakma, baskasi icin yasama bu hayat senin.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.