Bir Başkadır'ın İlginç Karakteri Ruhiyenin Gözünden Hayat Sizce de Öğrenilmesi Gereken Derslerle Dolu Değil mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sfsdafsdfdsfa
   küçük bir köyde evden hiç çıkmadan hayata tamamen küsüp sadece kurumuş meyve ağaçlarına dalıp giden birini düşünün.. yanında eşinin olduğu ama eşinin de kardeşininde '' hayır doktor hanım doktorluk iş değil onu kimse çözemez '' diye umudunu kestiği bir karakter.. yetinmeyi bazı insanlar çok iyi bilirler ama bazen de bazı yaşanmışlıkların yükünü yıllarca üzerimizde taşırız. Ruhiye dizide gözlerim dolu dolu izlediğim inanılmaz bir karakterdi. Hayatı çalınmış bir kadının kendini hayattan kayırdığı böyle dizileri izlemeyi daha çok istiyorum. Diyorum ya ellerinde para lüks yatlarda yalılarda kalıp sadece bunlarla övünmeyi bilip birde bunu marifet bilmekte olan dizi senaryolarından sonra beynimin pasını sildi.
    busrawashere
    gece kalacak mısın?
     thetalentedmrripley
     Ulan ne güzel tertemiz sıyırıp dünyanın derdini tasasını sktir edecekti, mal gibi toparladı kafayı. Bi daha bok gelir böyle fırsat.
      pillowtalk
      Öğrenilmesi gereken dersler falan değil kardeşim analiz yapıp çevrende aslında nasıl insanlar olduğunu görüp ötekileştirmeden yaşamayı ve saygı duymayı öğreneceksin. Bundan ders alabileceğin tek nokta okusan da bunun insan olmak için yeterli bir vasıf olmadığı.
       ecemovskiii
       İçimizdeki öfke bizi sinsice kemirip bitiriyor. Çok sevdiğim bir söz vardı, kimindi hatırlamıyorum. Nefret, zehri kendinizin için karşınızdakinin ölmesini beklemek gibidir. Ruhiye'ninki de o hesap.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.