Bir Ay Sonraki Risk Haritamız Sizce Nasıl Olacak?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Eveeet, Kabine bittiii. Sayın Cumhurbaşkanımız dakikalarca ona buna saldırdıktan sonra asıl beklenen şeyleri açıkladı. Efenim şimdi, Düşük, orta riskli ve yüksek riskli illerde restoran ve kafeler yüzde 50 kapasiteyle 07.00-19.00 arasında faaliyet gösterecek. Çok yüksek riskli illerde kapalı olacak. Düşük ve orta riskli illerde halı saha ve yüzme havuzu gibi sosyal tesisler 09.00-19.00 saatleri arasında açık olacak. Yüksek ve çok yüksek riskli illerde kapalı kalacak. Kamunun çalışma saatleri tüm Türkiye'de normale dönecek. Nikâh ve nikâh merasimi şeklindeki düğünler, düşük ve orta riskli illerimizde 100 kişiyi, yüksek ve çok riskli bölgelerde 50 kişiyi geçmemek ve bir saati aşmamak kaydıyla yapılabilecek. Sivil toplum örgütleri, meslek odaları, kooperatifler ve benzeri kuruluşların genel kurulları; düşük, orta ve yüksek riskli illerde, katılımı 300 kişiyi geçmeyecek şekilde yapılabilecek. Çok yüksek riskli illerde icra edilemeyecek. En çok garibime giden de, hafta sonu kısıtlamanın bir güne indirilmesi. Ben bu dışarı çıkma açlığıyla birlikte bir ay sonraki risk haritasını aha da aşağıdaki gibi görüyorum.
    moon_night
    Bir hafta* Sınavlar var
     kania_
     Ya bizim adana toplumu böle giderse kırmızı renkten alev alıcak.Dün bi ayakkabı mağazasına gittim adamın ağzında maske yoktu neden maske takmıyosunuz dedim biz güneşe ateş açıyoz coronadanmı korkacaz dedi böleleride gebermiyo ya ona uyuz oluyom
      detokssuyu
      Eyvah eyvah bir tablo olacak. Kötü günler geçti şimdi sırada daha kötü günler var klişesini buraya eklemek istiyorum. Olaylar olaylar.
       eski_bi_tanidik
       Okullar 2 gün açılacakmış ya hayır yaa 😭😭
        patiklipengui
        Trabzon yine birinciliğe oynayacak hatta koronayı çok benimseyip takımının rengini verecek 👌
         badideasensei
         Bence artsa da atmayacak.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.