Bir Askerlik Anını Paylaş Hep Birlikte Okuyalım.
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   basbakan
   Anı olmasa da koğuşta, yemekhanede, içtimada, durup dururken çat diye kalemle not defterini çıkartınca garip bakışların hedefi oluyordum. Adeta ilginçlikler adamı oldum, halbuki aklıma gelen komik şeyi not alıyordum ben orada. Askeri bilgilerle ilgili aldığım notlar, twitter ve blog için aldığım notların %1’i kadar falan tahminen. Gören komutan da benim içimde iflah olmaz bir vatan sevgisi olduğunu zannedip beni yazıcısı ve postacısı yapmıştı.
    luciferin_kizkardesi
    Benim ki şöyle ben doğmuşum o zaman dayım askerde olduğu için doğduğum günden beri bana asker arkadaşım der hatta kendisi bana ikinci bir ad vermiştir "inci".Gitmedim ama asker arkadaşım var böyle bi şey gördünüz mü hiç?
     redblack
     Gomutanim sen ektigin rokalari kök kök sayiyordun ama ben uzerindeki yapraklardan kopariyordum haberin olsun 🙋
      thetalentedmrripley
      İki gay çocuk ilişki hazırlığı esnasında uzman çavuşa yakalanmışlar. Bunlardan birisi kantinci, beni buldu ve savunma hazırlamamı istedi. Bel ağrısı ve masaj üzerine bir savunma hazırladım, ezberlediler. Mahkemede benim senaryoyu anlatıyorlar, her şey çok iyi gidiyor ama neden pantolonlarının olmadığı konusunda tıkanıyorlar. Savcı soruyor, evladım çok güzel anlattınız ama neden pantolonunuz yoktu? Bizimkiler kem küm ederken hakim devreye giriyor 'savcım çocuklar buraya kadar çok güzel yazmış, bundan sonrasını da biz uydururuz'. Sonuç beraat. Ertesi gün kantinci olan pompacı eleman beni gördü, abi sağol beraat ettik sayende deyip sarıldı. Pezevengin bir sarılışı bir yoklayışı var vallahi pişman oldum verdiğim savunmaya.
       palmiye
       Kendimi hep askerdeymişim gibi hissediyorum.
        dr.rock
        Astek son 3 ay teğmen.. Yukarı karargaha çıktım bi gün Birlikteki askerlerden biri yatağının etrafına dikenli tel çekmiş Dedim bu ne oğlum Komutanım dedi Fuat astsubay yatak kontrolü yapıyor, kızıyor, arkadaşlarda dalga geçmek için oturup yatağımı bozuyor kocaman bir alkış 👏
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.