Bir Aşk Hikayesi Olmayan Anne Babanın Çocuğu Olmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Çocukluk travmam falan olabilir bu durum benim. İlkokulda arkadaşlarım anlatırdı. Annemle babam şöyle tanışmış böyle flört etmiş şöyle aşk yaşamışlar diye hatta bir arkadaşım babasının annesine vakti zamanında yazdığı mektupları getirmişti sınıfa. E bende böyle bir olay yok bizimkiler bildiğin askerlik arkadaşı gibi evde. Ne bir aşk hikayesi ne bir romantik ortam. İmreniyordum. Geçenlerde birkaç arkadaşımla konuşurken benim durumumda olanların da çocukken bu travmayı yaşadıklarını konuşup baya bir gülmüştük. Sizinle de paylaşayım dedim. Ne salakmışım meğer. Sanane ananın babanın aşkından, hikayesinden değil mi ama?
    moon-night
    Babamın abisinin eski karısının yan komşusu annemin annesinin bilmem nesinin bişeysiymiş o tanıştırmış öyle evlenmişler mükemmel bi hikayeleri var👉🏻👈🏻
     monaiman
     "Pek çok insan anne babasının kavga ettiğini görür ama çok az insan dans ettiklerini görür" edebiyatını bir kenara bırakalım. Aşk olmasa da, sevgi ve saygı çok önemli. Bizi sevgisizlik mahveder. Ötesi yok.
      sezgy
      Babam annemi yedi 7 kere istemeye gitmiş. Bence bu aşkı ifade eder...💞 Sonunda evlenebilmişler. Dedem ne kadar inatçıysa, babam daha fazla..
       benita
       Bizimkilerin çok tatlı bir aşk hikayesi var. Hatta babamın anneme yazdığı mektuplar ve çizdiği karikatürler hâlâ duruyor. Ama kavgaları çocukluğum en büyük travmasıdır. Mevzu aşk hikayesi falan değil yani. Aşk hikayesi isteyen gitsin pembe dizi izlesin
        kafatamircisi
        Yasak aşkın meyvesi olmasın da gerisi önemli değil)
         tsukyomi
         Babam anneme polkovnik (albay), annem babama pleshiv (kel) derdi. Uzun yıllar önce ayrılmalarına rağmen hala babam annemden polkovnik, annem babamdan pleshiv olarak bahseder. Ki annem askerlikten nefret eder, babamın sarışın olmasına karşın benden daha çok saçı var. Birbirlerini sevdiler mi bilmem ama bu Bulgar bozalarından temiz 40 akademik makale çıkar.
          badideasensei2
          Bizimkilerin hikayesi çok garip ama aşk hikayesi olmadığı kesin Babam lisedeyken sevgilisini istemeye gelmesinler diye erken davranıp ailesiyle kızı istemeye gitmiş. Kızın babasına söyleyememişler anne kız ve adam o akşam eve alkollü gelmiş. Sıradan halinde dahi aksi olan büyükbabam adam hakaret edince evden çıkıp gitmiş. Annem de babamgilin bir iki senedir karşı komşusuymuş. Annem babamdan hoşlanıyormuş ama sadece hoşlanıyormuş. 14 yaşındaymış daha. Yaşından daha olgun gösterdiği için hep istemeye geliyorlarmış hatta çoğu zaman çikolataları müstakbel kayınvalidesi ile yermiş ekdbeldns Babaannem de başlanan iş bitmeli diyerek annemi uygun görmüş 😪 Sonra istemeye gitmişler. Dedem de güvenilir insanlar deyip vermiş. Biri 15 diğeri 19 yaşında evlendiler. 40 dahi değiller henüz. Annem evlendiği günden bu yana hep şiddet gördü. Babam üniversiteye gidemedi ama 2 çocuğu varken mezun oldu, kimi zaman aylarca işsiz kaldı. 18 yıl böylece geçti. Halen de devam ediyor. Ben kendimi bildim bileli en buyuk isteklerimden biri annemin kabusunun bitmesi için boşanmalarıdır. Halen devam ediyor ama. Uzun oldu Kusura bakmayın.
           gulfemkaya
           Etrafımda tanıdığım hiçbir aile bireyimin aşk hikayesi yok hepsi görücü usulü evlenmişler...
            absurdizm
            bizimkilerin bir tuhaf. sürekli laf sokarlar falan ama birbirileri olmadan yapamazlar.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.