Bir Anda Gelen Her Şeyden Soğuma Hissi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dedikoduvar
   Hepimizin başına gelmiştir, bir anda her şeyden ve herkesten soğuma hissi gelmesi durumu. Nedendir niye gelir geldiğinde ne yapılır, haydi dio'la.
    sedadrgun
    Bir anda gelen ama hiç bitmeyen bir soğuma hissinin içindeyim. Nasıl anlatılır bilmiyorum ama sanki böyle bir aksiyon istiyorum hayatımda ama gücüm yok. Bir şeyler yapmak istiyorum ama sadece istiyorum yapacak kararlılık yok. Her gün aynı şeyleri yaşamaktan, aynı insanları görmekten bıkmışım. Fakat farklı bir şey yaptığımda da mutlu olamıyorum. Kendi hayatımdan ve geleceğimden beklentim gitmiş. Hiç bir şey için umut beslemiyorum. Sadece yaşamak için nefes alıyorum o kadar. Öyle çok problemli bir hayatımda yok baktığımda çok büyük dertlerim de yok fakat nasıl bu kıvama geldim bende hayret ediyorum. Eskiden uyumadan önce bir sürü hayal kurardım, öyle uykuya dalardım. Bir şey düşünürken bile hayallerim olurdu. Fakat şimdi en ufacık bir hayal dahi kurmuyorum, kuramıyorum.
     daisyyy
     Arada kocamdan soğuyorum iki gün uzak duruyorum. Yemek yapmıyorum. Yanında oturmuyorum. Sonra geçiyor kendi kendine. Onun haricinde öyle her şeyden soğuduğum bir günüm olmadı.
      rotasizkerim
      İşte o an tam da şu an yaşamak bile istemiyorum.
       zeynebio
       Yalnız olmadığım için sevindim. 12ye kadar uyuyorum. Evde boş boş dolaşıyorum. Çok mutsuzum. Herkesten nefret ediyorum. Ne olacak bu halim diye düşünüp duruyorum gece 3-4lere kadar
        hogwartsmektubugelmeyen
        Öff berbat bir şeydir gerçekten. Benim iki kere çok net oldu birinde çok küçüktüm gece tatil için yola çıkıyorduk. Bir anda ruhum çekildi sanki. Diğerinde ise geçen yıl The 100 izliyordum. Bir anda oldu. Her şey koptu ben de her şeyden nefret ettim öyle saatlerce tavana baktım. O kadar rahatsız edici bir duygu ki o gün bugündür izleyemem 100’ü o anı hatırlatıyor.
         jamiryuu
         YETER ULAN YETER diye bir anda bağırası geliyor insanın
          etipufyaren
          Sııııklııkla yaşadığım hayattan soğutan bir zıkkım
           bunaldikyahuu
           Çok sık yaşıyorum bu durumu. Büyük sorunlarım olmasa da, hayatımda her şeyin aynı devam etmesi, beklentilerimin gerçekleşmemesi, ufak da olsa bir şeyleri alttan ala ala biriktirmek sebep oluyor ben de. Atlatmak için önce birkaç gün gerçekten kabuğuma çekilip boş boş duruyorum. Sonrasında ufak tefek bir şeylerle ilgilenip hevesim olmasa da resim çizmekle bakım yapmakla falan ilgileniyorum. Ve kelebek etkisi misali hevesim artıyor, yaptığım şey başka şeyleri yapma hevesi uyandırıyor. Bir bakıyorum kendime gelmişim. Umarım hiç hissetmeyiz böyle.
            roxannee-
            Ben zaman zaman erkeklerden çok pis soğuyorum. Böyle yolda yolumu falan değiştiriyorum. Ne çekilmez oluyorlar değil mi ama
             noobzac
             https://m.youtube.com/watch?v=gVBinitVZns
             https://m.youtube.com/watch?v=gVBinitVZns
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.