Bir Anda Gelen Her Şeyden Soğuma Hissi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dedikoduvar
   Hepimizin başına gelmiştir, bir anda her şeyden ve herkesten soğuma hissi gelmesi durumu. Nedendir niye gelir geldiğinde ne yapılır, haydi dio'la.
    rotasizkerim
    İşte o an tam da şu an yaşamak bile istemiyorum.
     allf0rmia
     tekdüze gidişattan kaynaklanan birikmişlik. her ne kadar içinde yaşadığını dışarıya yansıtsan da yansıtmasanda insan aynı tavırlar karşısında birikiyor. bir zaman sonra döngü halini alıyor ve 'her şey hep aynı' diye düşüncesi oluşuyor. tam bu noktada tekdüze kaynaklı birikmişlik ortaya çıkıyor. çoktan her şeyden uzaklaşmış, kendi kabuğuna çekilmiş olmanın farkındalığı yaşıyorsun ve bu da bir anda gelen soğuma hissini oluşturuyor bence
      detokssuyu
      Maalesef sıklıkla yaşadığım bir durum bu. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde, tası tarağı toplayıp gideyim moduna giriyorum. Hiçbir şey beni mutlu etmiyor. Odaklanamıyorum, kafamı bir türlü toparlayamıyorum. Buz kesiyorum adeta. Bu gibi durumlardan sahip olduklarım için şükretmek, Gülben Ergen' bağlayıp şükür kelimesini arka arkaya söylemek iyi geliyor. Herkesin hayatta tutunduğu bir dal var. Yıkıldığımız anlarda bu dala sarılmak ve hiç yoktan bir dalımız olduğu için şükretmemiz gerekiyor.
       mamibeyy
       Her sabah işe gitmek için yataktan çıkarken yaşadığım durum...
        jamiryuu
        YETER ULAN YETER diye bir anda bağırası geliyor insanın
         noobzac
         https://m.youtube.com/watch?v=gVBinitVZns
         https://m.youtube.com/watch?v=gVBinitVZns
          sedadrgun
          Bir anda gelen ama hiç bitmeyen bir soğuma hissinin içindeyim. Nasıl anlatılır bilmiyorum ama sanki böyle bir aksiyon istiyorum hayatımda ama gücüm yok. Bir şeyler yapmak istiyorum ama sadece istiyorum yapacak kararlılık yok. Her gün aynı şeyleri yaşamaktan, aynı insanları görmekten bıkmışım. Fakat farklı bir şey yaptığımda da mutlu olamıyorum. Kendi hayatımdan ve geleceğimden beklentim gitmiş. Hiç bir şey için umut beslemiyorum. Sadece yaşamak için nefes alıyorum o kadar. Öyle çok problemli bir hayatımda yok baktığımda çok büyük dertlerim de yok fakat nasıl bu kıvama geldim bende hayret ediyorum. Eskiden uyumadan önce bir sürü hayal kurardım, öyle uykuya dalardım. Bir şey düşünürken bile hayallerim olurdu. Fakat şimdi en ufacık bir hayal dahi kurmuyorum, kuramıyorum.
           hogwartsmektubugelmeyen
           Öff berbat bir şeydir gerçekten. Benim iki kere çok net oldu birinde çok küçüktüm gece tatil için yola çıkıyorduk. Bir anda ruhum çekildi sanki. Diğerinde ise geçen yıl The 100 izliyordum. Bir anda oldu. Her şey koptu ben de her şeyden nefret ettim öyle saatlerce tavana baktım. O kadar rahatsız edici bir duygu ki o gün bugündür izleyemem 100’ü o anı hatırlatıyor.
            zeynebio
            Yalnız olmadığım için sevindim. 12ye kadar uyuyorum. Evde boş boş dolaşıyorum. Çok mutsuzum. Herkesten nefret ediyorum. Ne olacak bu halim diye düşünüp duruyorum gece 3-4lere kadar
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.