Bir Anda 18. Yüzyıl Türkiye'sine Gitseniz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Outlander diye bir dizi var çok severim mideniz kaldırabiliyorsa bazı şeyleri izleyin derim 1945 te bir hemşire eşiyle iskoçyaya gidiyor ve masum masum gezerken anaaa kendini 1743 iskocyasında buluyor peki siz 1745 türkiyesine daha doğrusu osmanlıya bir anda düşüverseniz ne yapardınız ben sahşen bugünün bilgileriyle ülkeye yardım eder osmanlıyı süper güc yapardım tabi erkek kılıgına girmem gerekirdi
    merilolika
    bende ortağın olurdum 🤗
     somurtkan_sirin
     'tabi erkek kılığına girmem gerekirdi' ne kadar sinir bozucu bi cümle🙄
      yabadabadu
      dönemin padişahına gelecek ile ilgili tüyolar verip kese kese altın sahibi olurdum. ve kesinlikle bozmazdim o altınları 2021 e kadar.
       kisi
       Bugünün bilgilerinin büyük çoğunluğunu bilmediğiniz için çok faydanız olmayabilir. Bunu kişisel olarak söylemiyorum. Şu anki bilgilerimiz kaynaklarına ve tedarikçilere bağlı. Bir ara arkadaşlarımla bir oyun oynardım. Onlara geçmişte insanların hiçbir şey bilmediği bir zamana gittiklerini, o insanların onları anladıklarını ve dinlediklerini söyler ve ne öğretebileceklerini sorardım. Ben de çürütücü olarak görev yapardım. Çoğu bilgiyi kaynağı olmayınca, bir çok şey başkaları tarafından tedarik edilmeyince bilmediklerini fark ederlerdi.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.