Binbir Gece'deki Şehrazat Gibi Çocuğunuz İçin Bedeninizi Satar mısınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Biliyorsunuz hayat çok pahalı. Ve herkes paraya eşit imkanlarda ulaşamıyor. Özellikle sağlıkla ilgili yetersizlikler ve insanların imkansızlığı, bir insana her şeyi yaptırabiliyor. Bir dizi vardı yıllar yıllar önce Binbir Gece diye. Oradaki Şehrazat karakteri, çocuğunun tedavisi için ihtiyacı olan parayı bedenini satarak kazanıyordu. Dizinin saçmalığını ve aşırı cinsiyetçi yaklaşımını bir kenara bırakıyorum. Açıkçası benim birgün çocuğum olursa yapamayacağım hiçbir şey yok. Hem de hiçbir şey. Kolumu bacağımı keserim, para için biriyle birlikte olmak ne ki? Gözümü bile kırpmam.
    utumasasiilekayanadam
    Gece gece yat uyu aga s.ktir et şimdi bunları düşünme. Eğer iyi biri olursan belki rüyanda şirinleri görürsün
     me_out_bye
     Bunlar evli. Sizi kandırmışlar mal izleyicileri. Kimse kimseye bir şey satmamış 🤷🏻‍♂️ -- Reytinglerden bir güze para kazanıp karı koca yemişler. Ahahaha mallara bak diye.
      noway
      başına böyle talihsizlikler gelen birinden buna benzer şeyleri duymak isterdim açıkcası ama görüyorum ki burayı bir vasat arkadaşlar ele geçirmiş. hayatın acımasız taraflarını dinlemek hoşuma gidiyor. bunun için youtube'da izlediğim birçok kanal mevcut. dileyene özelden atabilirim. soruya gelecek olursak bu yanıta her annenin vereceği cevap aynı olur, sizin annenizin bile. onlar gibi cevap vereyim "siz anne olmadığınız için bilmezsiniz."
       benita
       Satarım desem ne olur satmam desem ne olur
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.