Bim Kasiyerine Verdiğim Efsane Ayar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mehmet_08
   Bim'e bir kaç yiyecek içecek almak için girdim, hemen içeceklerin olduğu dolaba doğru yönelmeye başladım. Coco cola, cips, çikolata gibi abur cuburları alınca ağır ağır kasayada doğru yürümeye başladım. Kasada 4-5 kişi felan vardı arkamdan gelenlerde sıraya durunca kasa tarafı kalabalıklaştı bende yüksek bir sesle; "lütfen arayı açıp, sosyal mesafeye uyabilir miyiz" dedim. insanlar içersinde "evet, genç haklı" "açılın doğru söylüyor" gibisinden uğultular gelmeye başladı. Kurala uyanlar, uymayanları uyarmaya başladı. O sırada sıra bana geldi, kasada ki eleman bir kadındı. Yüzünde hafif makyaj, beyaz tenli, küt saçlı, gözlüklü biriydi bana gülerek; "Akıllı görünmek için hep böyle mi davranıyorsun?" diyince bi duraksadım. Gülümsedim ve iç çekerek; "Evet, Gerizekalı gözükmek içinde kasiyer gibi davranıyorum" dedim. O sıra üzerime yanımızda duran insanlar konfeti patlatıp, "OOOO" diye bağırmaya başladı.
    gregory_
    Zorlama artık başlık açmaya, dinlen biraz.
     lovewkoko
     bu olay gerçektir. ben patlatılan konfetiyim.
      amakafamiznasiguzel1
      3 diyince inanıyoruz.... 1-2-4
       me_out_bye
       Hoş değil. Çalışan bütün gün çeşit çeşit insanla uğraşmak zorunda olan, belki biraz yorgun biri sana az komikli +muhabbet olsun diye bir laf atmış. Sen kabalık yapmışsın. End of story. Eğer gerçekse tabi. Bir daha bir şey demez o kadın sana.
        redblack
        Şurada inanmış gibi durayım.
         djsinemovic
         Hadi olayın gerçekliğine inandık diyelim, laf sokman gereken kasiyerlik mesleği değil adamın kendisiyle ilgili bişey bulman gerekiyodu. Ayar verememişsin kanki haberin olsun bi sonraki kurguyu ona göre yaparsın
          sairsel
          Wakabayashi ne alaka?
           korayyalcin
           omuzlarda dışarı çıkarmışlar kamili övündüğü şeye bak amk
            dr.rock
            Aynını A101 de yapta görelim
             eski_bi_tanidik
             Kasiyerin söylediği nokta atışı olmuş aslında 🤔
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.