BİM'in Fantezi Ürün Satmasından Rahatsız Olan Güruh
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Bim ürün yelpazesini geliştirmiş ve aktüel ürün listesine bir bekarlığa veda gecesinde ve ilk gecede ihtiyaç duyulacak ne var ne yok toplamış. Bride to be temalı sabahlıklar mı dersiniz, nedime bileklikleri mi dersiniz, ateşli mi ateşli gecelikler mi, pijama takımları mı ne ararsanız var. Burada bir sorun yok tabii. Emsan 7'li tencere setinden sonra şaşırmış olsakta gayet güzel ürünler, rakamlar da şahane. Gel gelelim bu ürünlerden rahatsız olan bir güruh var. Neymiş efendim ayıpmış, çok özelmiş, kadınlar bunları alıp erkek kasiyerlere nasıl ödeme yapacaklarmış ya da bakmak istediklerine nasıl bakacaklarmış. Beyler de bunları görmekten rahatsız oluyormuş. Şaşırdım desem yalan söylemiş olurum ama yine de kocaman bir "Neden yapıyorsunuz bunu?" sorusu var içimde.
    imcherry_
    ay bunlar da bime geldiğine göre mutluluk ne zaman gelir acaba
     kafatamircisi
     Resimdeki görünenin aynısı paketten çıkıyor mu peki, çünkü bim deyince 2 kere düşünmek lazım.
      kania_
      O rahatsız olanlar kimler biliyomusunuz hani her allahın günü indirim olduğu zaman zabağın köründe bimin önünde sıra bekleyen teyzeler.Tamam rahatsız olabilirsiniz ama almıyacaksınız etmeyeceksiniz bakmada geçin ne var bunda.Ya da alacaksanız hah çok rahatsız oluyosanız kadın kasiyere sölersiniz veya başka bi gün alırsınız.
       badideasensei2
       Tabulaştırılmak hep ters teper. Beğenmeyen girmesin markete de 🤬 Kadınlarla-erkeklerle ya da tamamıyla cinsellikle ilgili şeyleri tabulaştırmayın.
        asit
        Ben de rahatsız oldum. Neden daha fazla çeşit yok ?
         tsukyomi
         Fantezi diye saldıkları kıyafetlere bakar mısınız? Türkiye'nin max. fantezi anlayışı bu işte. Ben de rahatsız oldum şimdi, salsanıza olm üniformaları.
          pillowtalk
          Abi yok artık gerçekten ya. Bundan rahatsız olanların twitter beğenilerine baksak keşke neler neler çıkar :d
           cokbilmisdegilcokbilen
           Keşke daha fazla çeşit olsa..
            hogwartsmektubugelmeyen
            E tabi teyzeler bir şok olmuştur elbet
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.