Bilmediği Konu Hakkında Konuşan İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rarero
   Akrabalarımın arasında fazlasıyla mevcut olmakla birlikte çevremde de fazlasıyla var bu tip insanlardan. Bizim halkımızın geneli biraz böyle aslında. Bilmediği şeyler hakkında çekinmeden konuşmaya, ahkam kesmeye, yargısız infaz yapmaya fazlasıyla meyilliler. Bunu nasıl yapabiliyorlar gerçekten anlayabilmiş değilim. Ben ki anlamadığı veya bilmediği sınav sorularına dahi cevap veremeyen hatta yorumda bulunmaktan kaçınan insan, bu insanları gördükçe hayretler içerisinde ağızım açık şekilde dinliyorum konuştukları zaman. Aslında üzerine psikolojik bir araştırma yapılması gerekir bu insanların. Hangi motivasyonla konuşabiliyorlar? Hangi güdü onların hiç düşünmeden konuşmasını destekliyor? Eğitim düzeyi ile bunu bir alakası var mıdır? Hepsi kafamda fazlasıyla soru işareti oluşturuyor.
    fuckerfukara
    Babamın atomu parçalamaktan tut genetik kodlayamaya dair her konuda bilgisi var
     mevsimlerdensnbahar61
     Adam özetlemiş durumu
      _umut_
      Bazı zamanlar benim de yaptığım ve sonra kendime kızdığım bir davranış biçimidir. Rezillik umurumda olmasa da kendime yakıştıramıyorum
       libidio
       Bir şeyi bilmemek ayıp değildir ama kendini o konuya hakimmiş gibi göstermek çok korkunç bir durum. Olmuyor, yakışmıyor.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.