Bilmediği Konu Hakkında Konuşan İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rarero
   Akrabalarımın arasında fazlasıyla mevcut olmakla birlikte çevremde de fazlasıyla var bu tip insanlardan. Bizim halkımızın geneli biraz böyle aslında. Bilmediği şeyler hakkında çekinmeden konuşmaya, ahkam kesmeye, yargısız infaz yapmaya fazlasıyla meyilliler. Bunu nasıl yapabiliyorlar gerçekten anlayabilmiş değilim. Ben ki anlamadığı veya bilmediği sınav sorularına dahi cevap veremeyen hatta yorumda bulunmaktan kaçınan insan, bu insanları gördükçe hayretler içerisinde ağızım açık şekilde dinliyorum konuştukları zaman. Aslında üzerine psikolojik bir araştırma yapılması gerekir bu insanların. Hangi motivasyonla konuşabiliyorlar? Hangi güdü onların hiç düşünmeden konuşmasını destekliyor? Eğitim düzeyi ile bunu bir alakası var mıdır? Hepsi kafamda fazlasıyla soru işareti oluşturuyor.
    mevsimlerdensnbahar61
    Adam özetlemiş durumu
     libidio
     Bir şeyi bilmemek ayıp değildir ama kendini o konuya hakimmiş gibi göstermek çok korkunç bir durum. Olmuyor, yakışmıyor.
      fuckerfukara
      Babamın atomu parçalamaktan tut genetik kodlayamaya dair her konuda bilgisi var
       _umut_
       Bazı zamanlar benim de yaptığım ve sonra kendime kızdığım bir davranış biçimidir. Rezillik umurumda olmasa da kendime yakıştıramıyorum
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.