Bilimsel Kanıtlarıyla Boyu mu İşlevi mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dr.rock
   BOYU Vajina kanalının sonunda, rahmin girişinde serviks denen bir bölüm bulunur. Bu bölüm ve yanlarında bulunan ön - arka forniksin uyarılması orgazma katkı sağlar. Rahmi alınan kadınlarda bazı cerrahlar tamda bu nedenle seviksi almaz (serviks koruyucu cerrahi). Penis boyutu bu bölümlerin daha fazla uyarılması ile ilişkilidir, vajen boyu kısadır ancak uzayabilir. Buraya kadar kalp krizi geçiren gencolar, sakin... Evet penis boyutu pozisyon zenginliği de yaratır sakin... Şimdi sadede geliyorum, anket usulüne dayanan araştırmalar net, burada anatomi yanılıyor. Doğru olan kadının istediğidir Kadın şöyle der; - canımı yakmayacak kadar küçük, zevk verecek kadar büyük ayrıca unutmayın kadında sizi mutlu etmek durumunda altta ki görsellerde yer alan tabloya göre pipişkonuzu ölçerken, penis boyunuzu yağ tabakasından bastırarak en dibinden (kadınların "kökü" olarak tabir ettiği yer) ölçün. Ve tontiş gencolar; buz dağının görünmeyen kısmı işlevseldir, zayıflayın... Endişe yok, aslan gibisiniz maşallah. şimdi dağılabilirsiniz
    paarantez
    İşlev mantıklı olmuş. Boyu da önemli de işlevsiz olursa olmaz.. Gerçi arada sevgi olması en en en önemlisi bence. İhtiyaç için değil, hissetmek, bütün olmak için olmalı. Sonuçta bir çarkın dişlisi gibiyiz..
     me_out_bye
     Boş işler. Neden ölçeyim. Triplere gireyim ? Ben keyif alıyor muyum ? Evat. Bitti o zaman. Abla keyif aldı mı ? Evat mı? İyi o zaman güzel yani. Hayırlısı 🤷🏻‍♂️ Abla keyif almadı mı? Benane. Bir daha gelmesin gitsin Vileda bulsun o zmn. 🤔🤷🏻‍♂️ Ya da benim için arada etsin. İyilik yapın nolmuş ? 🤔 İlla ben ben mi olacak hep 🤨 🤔 Düşüncelerim bu yönde.
      fuckerfukara
      Doktor bey 5.5 cm normal mi?
       meyvesebze
       Sen ne doktorusun
        cinayetvaraga
        salıyorsun zehri, çekiliyorsun kenara doktorrrr.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.