Bilim Kurulu'ndan Aşı Olmayanlara Yaptırım Önerisi: Maç, Tiyatro ve AVM'ye Almayın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Çok değerli Bilim Kurulu'muzun sonunda sesi çıkmış arkadaşlar. Ne krizler ne yalanlar, ne projeler geçti sesiniz çıkmadı. Çıkmış olsa bile dikkate almadılar ve birçok hocamız da Bilim Kurulu dediğimiz kozmetik olaydan aflarını istediler. Neyse şimdilerde Bilim Kurulu üyelerinden ses yükselmiş. Aşı olmayanları maçlara, tiyatroya ve alışveriş merkezlerine almayın demişler. Bizim toplumumuz da ancak bunlarla tehdit edilebilirdi zaten. Maç ve alışveriş merkezi tiyatroya bir şaşırdım ama sinema daha uygun düşüyor sanki. Neyse aşı olun olmasına ama tüm kriz dönemlerinde ses çıkarmayıp da böyle bir yaptırım önerisi ile gündeme gelince değerli Bilim Kurulu, altında bir şey arama gereği hissettim.
    kafatamircisi
    Kadıköy meydanına toplayıp falakaya yatırdıktan sonra 100 kırbaç cezası da makbuldür)
     peripedia
     Çok ezik hissettim ama kendimi ya bu nasıl bir söylemmiş böyle. İyi ki bir aşı getirdiniz ülkeye bakalım 4. dalgada da bu denli yüksek sesle konuşacak mısınız?
      detokssuyu
      Haklılar bence de aşı insanların tercihlerine bırakılmamalı. Belki gebeler, kanser hastaları gibi özel koşullar gözetilebilir ama onun dışında aşı şart ve bu gibi bir yaptırım olmadığında olmayacak gibi.
       gundemss
       Ya bu yaptırımlar iyi hoş da neden kimse tatil yerlerindeki maskesiz konserlere ses çıkarmıyor. Corona bitti bizim mi haberimiz yok
        mrlawyerkk
        Çok doğru bu öneri bu yalnız. Bence de öyle olmalı bizim millet sınırlandırılmadığı zaman kendi iradesi ile bir şey yazma biliyorsunuz ki.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.