Bilgisayarı Açtın, Karşına Bu Ekran Çıktı... Tek Bir Oyun Seçme Hakkın Var!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   egeboi
   Liselilerin gözü yaşlı booonboş bakıyolar ekrana biliyorum. Ben koşulsuz şartsız Knight Online. 1453 Fire Drake patchi hala rüyalarıma giriyor. Hayatımı vermiştim bu oyuna resmen bir oyun bu kadar bağımlı edecek şekilde nasıl kurgulanabilir anlamıyorum. Hatta hiç unutmam o zamanlar internet evdeki sabit telefon çalınca kesilirdi. Babam bu oyuna harcadığım mesaiden o kadar bıkmıştı ki santralden bi şeyler yapıp ev telefonunun her 15 dk'da bir çalmasını sağlıyordu. Anlar böyle teknik işlerden ben bilmiyorum nasıl becerdi ama. 15 dk'da bi telefon böyle duyulmicak şekilde çalıp kapanıyodu, haliyle internet de gidiyordu. Bilenler bilir Knight Online'dan dc(disconnect) yemek kabir azabından hallicedir premium'un yoksa. O zamanlar da ortaokuldayız tabii ki premium yok cebimizde para mı var? Delirtmişti babamın bu hamlesi beni ama oyunun verdiği keyif adeta better than sex ne diyebilirim ki... Biz yaşlı kurtların görünce bambaşka hisler hissedeceği bu masaüstünden tek bir oyuna girme hakkın olsaydı hangisini seçerdin ve neden?
    epifizbezii
    Hala arada oynadığımı itiraz edemeyeceğim Gta san andress
     handeyakar07
     Oyun oynamak libidosu düşüklere göredir.
      gugilamca
      empires2 ya hala oynuyorum. adamlar nasıl oyun yaptıysa bırakılmıyor.
       jamiryuu
       Kesinlikle Half-Life..
        mevsimlerdensnbahar61
        Hiç biri hakkında bi öngörüm yok🤷‍♀️
         tsukyomi
         Birini seçsem diğerlerine ayıp yav. Max Payne, Sam, Gta takımı, Wolfenstein, kusura bakmayın ama Call of Duty'den bir elektrik aldım. Epeydir uğramadım oralara, burnumda tüttü.
          emrewhoisyellow
          Abi CALL OF DUTY 2. Eskimez, sıkmaz.
           kalem35reis
           counter-strak
            leprechaun
            Generals. Sol altta.
             biristeri
             Benim için Knight Online... 16-19 yaşları arasında bulunduğum sunucuda ciddi işler yapmıştım. Bilgisayarın karşısına aldığım koltukta 4-5 saat uyku, kalanı da oyunda geçiyordu. Haliyle o döneme ait birçok anı vardır. Oyundan öte, yaşam şekli halini almıştı. Aradan yaklaşık 15 sene geçti. Şimdi oynar mısın deseler, nostalji adına evet oynarım. Ama sadece birkaç saat...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.