Bilgili, Entelektüel Kadın Bulmanın Zorluğu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sucpesinde
   Çevreni değiştirmelisin belki de?
    mevsimlerden-sonbahar61
    Yok ben şey düşündüm zeki erkek bulmaktan daha kolaydır emin ol 👍🏻
     meyvesebze
     Soyle de bisey var.İlgin enerjin neye odakliysa onu cekersin..Cokta entellektuel aramamissin galiba :) Aptal sarisinlardan tiki ablalarimizdan hoslaniosan demekki
      tsukyomi
      Eleştiriyi inceliyoruz; öncelikle entelektüellik örneklerimize bakalım; ''Messi mi Ronaldo mu?'' Wow. So nerdy. ''Çift Yarık Deneyi''. Herkesin kuantum fizikçisi olduğu bu gezegende Young Deneyi'ni bilmemek Hattori Hanzoluktur, bunun altına imzamı atarım bak. Bir de şöyle bir cümle geçiyor; ''Banane olum senin 'çıktığın' hanzolardan'', devamı önceki cümleyi daha da vahimleştiriyor; ''hiçbir şekilde eleştiri kabul etmezler''. Şimdi bu bir paradoks mu, düalite mi yoksa dışkılının idrarlıya mana bulması mı? Çevreni değiştir hocam, her güzele gitme, sonra böyle tuhaf argümanlar üretiyorsunuz.
       imailahorsilah
       Asla nereyi dayattın döşettin, ya da şu influencer şöyle bu youtuber böyle gibi bir muhabbetim olmadı hiç kimseyle hatta insanlarla ortak bir dil konuşamadığımdan yakınmışımdır hep, ancak illa genelleme yapma peşindeysen, türkiyedeki erkekler cinsellikten ve yiyişmekten başka konuları bilmiyor o zaman. Erkekler olarak çift yarık deneyi beklemiyoruz sizden derken bile, kadınları aşağı indirgemek neyin nesi peki??
        kuyinist
        Evet guzel bir konu. Siz erkekler karsinizdaki kadin guzel degilse muhabbet etmek gibi bir cabaniz olmuyor. Kadin cirkinse konusmaya degmez diye soylenip guzel kizlarin pesine gidiyorsunuz. Guzel kizlarda size bakmayip konusamayinca hemen bok atma pesine giriyorsunuz. Sonra entellektuel, bilgisi vs vs. Demeye basliyorsunuz. Insanlari dis gorunusu yerine karakteriyle on plana koydugunuz zaman bu konuyu yeniden acip yeniden tartisalim.
         miss_depressive
         Ronaldo ve Messi diye tartışmak da bayağı entelektüel bir aktivite zaten (!)
          thetalentedmrripley
          Kardeş belki senin kız arkadaşların da çok entellektüel insanlardır ama nasıl olsa anlamaz diye bunu senle paylaşma gereği görmemişlerdir ¿!**!¿
           transylvania
           Konuşucak her konuda edicek bir çift kelamı olsun yetmez mi .. Her konuda size Tez yazmasını mı bekliyorsunuz.. Zamanında sırf konuştugum kadınların açtığı konularda bilgim olsun diye konusurken araştırırdım .. Bilgimin 5/1 i nerdeyse bu şekilde oluştu.. Ve yanlışta görmüyorum hayatıma konuşarak katılan insanların bana kattığı değerli şeyler olarak bakıyorum . Aksini iddaa edenle sabaha kadar da tartışırım bu konuyu..
            aynenbileader
            Ofsaytı bilmesi yeterli bir kriter benim için. Peki normal kadın bulmanın zorluğu?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.