Bi' Sitem Bırak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   busrawashere
   benim sitemim datcabelediyesi'nedir ulan o kadar ümitlendirdin, magnetini buzdolabıma sevgimi kalbime yapıştırdım. Muğla anneciğim pardon Hanım'la tanıştım, elini öptüm ama sen buraları terk ettin... kim bilir twitter'da Sarıyer belediyesi ile nasıl flörtleşiyorsundur bu arada salyangoz yemekle elit olunmuyor soğan/salça koymuş bi' de hayatımda gördüğüm en seviyesiz kendini il sanan bi' ilçe, ilçeciksin senden bi' cacık olmaz. olursa ben de seni Muğla anneciğimden ayırıp, seni şehir yapacağım ana kuzusu
    imailahorsilahh
    Bana bu platformda e*k*k muamelesi yapanlara çok bozuğum. Açın Bi pp'ya bakın yine ikna olmazsanız ağzımı açmicam söz ya.
     gregory_
     https://www.youtube.com/watch?v=PW45CxCggy0
     https://www.youtube.com/watch?v=PW45CxCggy0
      asit
      Datça kim köpek ya Köyceğiz'in yanında 😏
       ladydisko
       buradan yürümeye çalışıyorsunuz yapmayın olmaz böyle
        amakafamiznasiguzel1
        -ama kafan nasıl güzel -senin kafan güzel ya ondandır -neden kafan güzel -kafan mı güzel vs vs espriler komik değil. başta komikti, ama artık baydı. yapmayın etmeyin gurban olim
         tsukyomi
         Sözüm buralarda gözükmeyip mesaj kutumda beliren bazı elemanlara: Fotoğrafa gelmeyin. Neuer da olsanız düşmeyeceğimi bilin. Muhabbet kurmak istiyorsanız önce yazdıklarıma bakın, istihbaratınız olsun, sonra elinize verince savaş suçu işlemiş oluyorum, "abi ben suri Yomi bum bum" diyorsunuz, olmuyor.
          gregory_
          Çoğunlukla yenilere sitemim; ülkücü de değilim, milliyetçi de. Kurdu yanlış yorumlamayın lütfen.
           djsinemovic
           Boşver büşra biz de senle bu yaz antalyaya gidip rus turistlerle disko disko gezeriz..
            dr.rock
            Benim sitemim insanlara, neden savaşta bir çocuk öldüğünde dünya yerinden oynamıyor, çocukların ne suçu var, kalbiniz neden bükülmüyor, hangi ideoloji ya da amaç bir çocuğun hayatından kıymetlidir?!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.