Bi Adamla/Kadınla Ömür Geçer mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Gülben Ergenin Tuğba hanım ile böyle bir diyologu olmuştu sjxjsj ben bizzat ikisinede ham veriyorum arada degişiklik iyi olabilir ama doğru kişiyi buldun mu tutunucaksın yani peki sizin görüşleriniz nedir?
   https://youtu.be/fE1PwhmMmmw
   https://youtu.be/fE1PwhmMmmw
    _zeynep_
    Eğer o kişi doğru ise bir ömür büyük bir zevkle geçer
     kania_
     Valla bne geçirmem sıkılırım
      absurdizm
      ne kadar ilginç düşünenler var. önceden bağlandığım bir oğlanı sen bir ömür boyunca aynı yemeği yesen bıkmaz mısın dediği için nefret etmiştim. insan aşık olunca ömür geçer kafa dengi olunca sıkılmasın. sevgi ve aşk bu yüzden çok önemli. buradaki diolari okuyunca evlenmekten soğudum.
       dikistutmaz_sabri
       çok seversen geçer
        me_out_bye
        Geçer. Ama gerçek sevdiğini (Ruh eşini) bulduysan. Aşk sevgi bağ varsa vs. Normal orta kalite yapılan evlilikler sevgililiklerde son hep fix sıkılıp birbirine bok atıp kavga edip ayrılmak. Benim dedem babanemden önce öldü. Yaşları bayağı vardı kaç senelik evliler babanem resmen bomboş kaldı. Artık o adam onun yaşamıymış yarısıymış 1 günde yaptığı her işin bir ucu ona dayanıyormuş o gidince kadın iş falan yapıyor yemek ama aynı değil halinden belli. Kızı falan yanında kalıyor onlada anlaşamıyorlar yaşlı olduğu için deli ediyor kızını oğlunu yaşamak zor. Komşu falanda hikaye bir yerden sonra hepsi yabancı sonuçta 1 2 saat ya varlar ya yoklar. Ona uygun en uygun kişi eşiydi işte. Yarısı gitti şimdi öyle yavan duruyor o da bekliyor zamanını sanırım. Yani demek istediğim o ki bırak ömür geçmesini, ömürleri geçiyor bitiriyor o bile yetmiyor. Ayrılıyorlar (zoraki-ölüm nedeni ile) o saatten sonra bile yanında istiyor keşke gitmeseydi ya da beraber ölseydik diye düşünüyor insan. Demekki oluyormuş. Boktan ilişkileri örnek alıp cevaplamamak lazım. O bktan sözde sevgiler zaten bırak ömrü seneyi zor dolduruyor ;d Çocuk yap ayrıl trenddi. Yok evlenmedi demesinler trendi birini bulduk işte evliliği. Ya da ruh eşi sandığı ama içlerinde duygusal ve kafa olarak farklı olduklarını anlamaları. Birbirine davrandıklari yaptıkları çoğu davranışın (işin başı olduğu için) öğrenilmiş uygulamalı rol yapmalı davranışlar olması. İçten olmaması yeterince vs = Ne ömürü 3 yılı doldurursan başarılı. 5 yılı devireni kutluyorlar madalya takmalık ilan ediliyor bu evliliklerde. Herkese kalbine göre nasip etsin.
         tsukyomi
         Geçmez derdim. Sıkılırım ben, keşfedilecek bir sürü düşman toprağı var derdim. Sonra tank çarptı bana, ama ne tank... Mutlak fatih olup fethettiğim anavatanın sevgisine doymak varken bir heyecanla gittiğim topraklardan topla tüfekle kovulan işgalci olmuşum boşuna. Aşk sıkıcı yea diyen şahsım Sovyet ayısına her baktığında şol cennetin ırmaklarına dönüyor 4 yıldır. İnsan yaşadığını en çok sevilirken hissediyor, skor peşinde koşarken değil.
          _sofia_
          Belki de yanlış bir yerden, yanlış ayakkabılarla yola çıkmıştık biz. Ona dar geldi o ayakkabılar, bana bol. Yürüyemedik... "İlişkilerinde mutlu olmak istiyorsan kendini kontrol et, hayatındaki insanı değil."
           maskoff
           bir kadınla ömür geçirmenin çok güzel tarafları var ama yalnızca bir kişiyle geçirmek de bir kere geldiğin dünyaya yapılan ihanet gibi ya. neden bademli dondurma seviyorum diye çilekli dondurma yiyemeyecek miyim? konuyu bu kadar sığ algılamak bir erkeğe yakışırdı. tebrik kabul edilir :)
            buse01
            Çok eşliliği savunuyorum
             timuti
             neden geçmesin ilişkinin en önemli kurallarından birisi sadakattir zaten sadakatsizsen karaktersizsen neden evlenirsin kısacası karakter meselesidir karakteriniz bozuk olmasın. Ne yaşatırsan onu yaşamadan ölmezsin...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.