Beylerin Kadınları Kırmadan Onlara Kısa, Şişman ya da Çirkin Olduklarını Söyleme Yarışı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Bir heves midir bilmiyorum. Google aramalarında sıklıkla karşıma çıkıyor, sosyal mecralarda aynı şekilde. Neymiş, bir kadına onu kırmadan şişman olduğu nasıl söylenirmiş, Hangi sözcüklere kırılıyormuşuz da hangileri durumu yumuşatıyormuş. Arkadaşlar neden birilerine şişman ya da kısa olduğunu beyan etmek istiyorsunuz ki? Büyük olasılıkla biliyordur kendi fiziksel özelliklerini. Hayır bir de bunu kırmadan yapmayalım diye çabalıyorsunuz. Öz şefkati olan kadın hangi şart ve koşulda söylerseniz söyleyin çirkin olduğunu, kısa ya da kilolu olduğunu kızmaz da kırılmaz da ama kendisine şefkat duymayan bir kadına bunun en ufak bir imasını yapsanız sizin üzerinizi çizebilir.
    fairytale-
    Ben kilo alınca hamile olma ihtimalin var mı diyen biriyle yaşadım. Susun gdgdg
     eliymalik
     erkekler söyleme yolları ararken kızlar direkt söylüyor. genelleme yapmıyorum ama bırakın şu kız erkek kıyaslarını, bok atma işini. aşırı aptalca bir şey. niye kimse kimseye değer vermiyor? herkes kendi ezik egosunu tatmin etmenin peşinde?
      peripedia
      Benim kilomdan boyumdan kime ne? İstiyorsanız cümlelerinize altın suyu bulayın yine kırarsınız bu kişinin kendine duyduğu güven ya da şefkat ile alakalı falan da değil. İnsanlar üzerlerine vazife olmayan konularda konuşmasınlar bu kadar net.
       alevalevay
       Kim olursa olsun biine böyle şeyler söylemeyin ima bile etmeyin
        derinfeylesof
        O kadar haklısın ki neden söylüyoruz ya rahat bırakın herkesi isteyen istediği gibi yaşasın ya
         samyeli90
         Sizene ki boyum dan kilomdan sizinle bir alakam yok olsa bile sizene memnun değilsen yanımda durma ya ben bunu dedim birine niye burnunun dikine gidiyorsun dedi bu burnumun dikine gitmek değildir ben rahatsız değilim sen rahatsızsan durma yanımda kardeşim
          abdes_terligi
          insanlarla görüntüsü için çıkan, sığ zihniyetli gerzek itemi
           eflayilmaz
           Beyler siz çok iğrençlesebiliyor ve haddinizi asabiliyorsunuz cidden ama. Sizin bizi şişman veya zayıf bulmanız ve bunu kibar veya kaba şekilde dile getirmeniz umurumuzda değil. Yatağınızda ağlayın?
            merilolika
            hayatınızdaki herhangi biriyse söylemek hoş değil bence ama anne eş sevgili kardeş bunlara hertürlü söylenebilir çok ağır konuşmadan
             mrlawyerkk
             E kırılıyor birçok arkadaş ama genelleme yapmıyorum elbette ama bir kadın arkadaş ile herhangi bir kilo muhabbetine girmek çok zor bir şekilde yanlış anlaşılıyoruz. Bizi de anlayın. Ben hiç söylememeyi tercih ediyorum orası ayrı bir mevzu tabii.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.