Beylerin Kadınları Kırmadan Onlara Kısa, Şişman ya da Çirkin Olduklarını Söyleme Yarışı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Bir heves midir bilmiyorum. Google aramalarında sıklıkla karşıma çıkıyor, sosyal mecralarda aynı şekilde. Neymiş, bir kadına onu kırmadan şişman olduğu nasıl söylenirmiş, Hangi sözcüklere kırılıyormuşuz da hangileri durumu yumuşatıyormuş. Arkadaşlar neden birilerine şişman ya da kısa olduğunu beyan etmek istiyorsunuz ki? Büyük olasılıkla biliyordur kendi fiziksel özelliklerini. Hayır bir de bunu kırmadan yapmayalım diye çabalıyorsunuz. Öz şefkati olan kadın hangi şart ve koşulda söylerseniz söyleyin çirkin olduğunu, kısa ya da kilolu olduğunu kızmaz da kırılmaz da ama kendisine şefkat duymayan bir kadına bunun en ufak bir imasını yapsanız sizin üzerinizi çizebilir.
    fairytale-
    Ben kilo alınca hamile olma ihtimalin var mı diyen biriyle yaşadım. Susun gdgdg
     mrlawyerkk
     E kırılıyor birçok arkadaş ama genelleme yapmıyorum elbette ama bir kadın arkadaş ile herhangi bir kilo muhabbetine girmek çok zor bir şekilde yanlış anlaşılıyoruz. Bizi de anlayın. Ben hiç söylememeyi tercih ediyorum orası ayrı bir mevzu tabii.
      merilolika
      hayatınızdaki herhangi biriyse söylemek hoş değil bence ama anne eş sevgili kardeş bunlara hertürlü söylenebilir çok ağır konuşmadan
       peripedia
       Benim kilomdan boyumdan kime ne? İstiyorsanız cümlelerinize altın suyu bulayın yine kırarsınız bu kişinin kendine duyduğu güven ya da şefkat ile alakalı falan da değil. İnsanlar üzerlerine vazife olmayan konularda konuşmasınlar bu kadar net.
        alevalevay
        Kim olursa olsun biine böyle şeyler söylemeyin ima bile etmeyin
         eliymalik
         erkekler söyleme yolları ararken kızlar direkt söylüyor. genelleme yapmıyorum ama bırakın şu kız erkek kıyaslarını, bok atma işini. aşırı aptalca bir şey. niye kimse kimseye değer vermiyor? herkes kendi ezik egosunu tatmin etmenin peşinde?
          eflayilmaz
          Beyler siz çok iğrençlesebiliyor ve haddinizi asabiliyorsunuz cidden ama. Sizin bizi şişman veya zayıf bulmanız ve bunu kibar veya kaba şekilde dile getirmeniz umurumuzda değil. Yatağınızda ağlayın?
           abdes_terligi
           insanlarla görüntüsü için çıkan, sığ zihniyetli gerzek itemi
            samyeli90
            Sizene ki boyum dan kilomdan sizinle bir alakam yok olsa bile sizene memnun değilsen yanımda durma ya ben bunu dedim birine niye burnunun dikine gidiyorsun dedi bu burnumun dikine gitmek değildir ben rahatsız değilim sen rahatsızsan durma yanımda kardeşim
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.