Beyaz Yakalıların Sinir Bozan Bazı Alışkanlıkları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   En klişesi ve en nefret edileni konuşmalarının arasına sıkıştırdıkları ingilizce kelimelerdir. Toplantı set edip duruyorlar malum. Starbucks sevici olmalarıdır. Tamam bizde seviyorum ama her Allah'ın sabahı Starbucks kahve kuyruğuna girmem, girenleri anlamam. Bunu her sabah yapmak yerine bir termos ve iyi bir kahve makinesi ile sabah kahvesi mevzu çözülebilir. Derdin zaman olduğunu düşünmüyorum dediğim gibi Starbucks'ta kaybedilen zaman daha uzun. Ha bir de star-up mevzuları var. İstisnasız tüm beyaz yakalılar kendi işlerini kuruyorlar bu hayalin tüm fizibilitesini yapıyorlar konuya fazlasıyla vakıflar ama bir türlü hayata geçiremiyorlar.
    mevsimlerdensnbahar61
    Bilemedim şimdi
     kania_
     Ben arada bir gratise gidiyorum onun hemen yanındada Starbucks var lan yok böle bi sıra sanarsınız bedavaya veriyolar insanlar iki post çekecem iki havam olsun diye 2 saat sıra bekliyolar.Ayy sizin havanızıda sizede be aman kendi kahveni yap iç içine sütmü koyuyon caramelmi ne koyuyosan koy
      gregory_
      "Beyaz yakalari" gibi bir igrençlik var aklimda ama çok mu tepki alir ki:) Az dursun bakalim.
       sedefartuny
       Her şeye yetişirim. Mesai sonrası publara vaktim kalır sabah erkenden kalkar duşumu alır köpeğimi gezdirir mutlu mutlu ve full enerji ile işime başlarım kafası ve tavırları bana çok samimiyetsiz geliyor.
        peripedia
        Kendilerini mavi yakalılardan üstün görmeleri çalışma arkadaşları olan bu insanlara bir günaydını bile çok görmeleridir. Oysa ki mavi yaka beyaz yaka ayrımı bir statü göstergesi değildir.
         detokssuyu
         Net konuşmalarını ingilizce türkçe yapmalarıdır. Arada türkçesi neydi hatırlayamadım falan derler hatta çünkü bilirler bu eleştirilerin yapıldığını ve hatırlayamamaktan yakınır. Çok yoğundur çünkü büyük olasılıkla gece uyumamıştır falan falan.
          gizemino
          Hayatlarını da iş hayatları gibi yaşamaya çalışmaları... Her şeye bir acelecilik, her şeyi bir sıkıştırma hali
           helena22
           tek konuştukları şeyin iş olması bayağı bir canımı sıkıyor
            plazacalisani
            Kahveee. Ki kendim de öyleyim. Olmazsa olmaz bir şey benim için Her beyaz yakalı genelde kahve içer
             bisosyolog
             "Check" etmeleri. Bizim ofiste biri sürekli bu cümleyi kuruyor. Çıldırıyorum..
              merilolika
              çok kasıntı görünüyolar bide burunları havada bence bazılarının
               kitaptakikurt
               bu site avam,amele takımı kaynıyor sanırım başlıklar sefillik,eğitimsizlik içeriyor baya baya
                gollummm
                Kahve olayı nedir? Evden kahve taşı nedir?! Sefer tası da al, dışarda yeme. Ben de sabahları çıkar alırım kahvemi eğer dışarıda işim varsa, keyifli bir şekilde içerim. Starbucks ı sevmem oradan almam. Bu benim tercihim ama oradan içene de bir şey demem. Tek kahve orada olmuyor. Kahve severleri de böyle yargılamayın. Miletin yediği içtiği kendine... Dikkat ettim her başlıkta kahve nefreti var. Yanında taşıymış. Bu kafalar bir şey demiyorum.
                 samyeli90
                 Pazartesi sendromu pazar günü fırıl fırıl geziyorlar geç yatıyorlar sonra ayy uyanamadım da sendromum tuttu da cumartesi gez pazar evde otur dinlen bak bakalım pazartesi sendromun kalıyor mu
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.