Benit Gitmiş
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Benit gitmiş söyleyin geri gelsin. Pozitif enerji menerji yollarsınız siz. Buranın goncasıydı ama. Her iş boka sarmak zorunda mı q. Biz topumuz gidek o gelsin 🤔👍🏻 4lü gidek la Yusuf Anka ben Gravel Xd İyi geceleriniz olsun efem. Gelir umarız. Kafa dağıtmanın bir mahsuru yok. Çokta yüklenmemek lazım kendine. Bunu unutmayın.
    me_out_bye
    Yazdım evet konu açıp. Alın hepiniz hissedin yokluğunu mına. Oh olsun size xd Adam olaydınız götüttürmeyeydiniz bu sözüm herkesedir ben dahil. Bir ske yaramıyoz demekki yoksa niye gitsin insanlar değil mi? Böyle oldumu gider. Huzurlu olduğun yerde kalırsın. Ok. I get it. Anlaşıldı onaylandı.
     me_out_bye
     Konunun resmi bu elleşmeyin dursun.
      me_out_bye
      Lan Anka kızın ismini niye büyük yazdın? Belli ki buna kızdı darlandı gitti. Utan. Kendine ceza ver. Sende git eşinle ilgilen madem evliymişsin. Şey çeker gibi kız. Benita + perkleri; (Falan filan doldurunuz) 90 metreden gol atmak. Delikanlı olmak. Eğlenceli olmak. - perkleri; Dingil çeker. %75 şans to dingilleri etkilemek. Sonra uğraş dur. xd 🤓. 🤔🤦🏻‍♀️. 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️. 🙂
       me_out_bye
       Aramaya Benita yazıyorsun boş çıkıyor lan. Boş bile değil yok yani kullanıcılar diyor altta yer bile yok. Hoş bir şey değil yani. :/ ☹
        sairsel
        Benita çok zeki ve esprili bir arkadaşımız, baktı ki burada IQ iyice düştü dayanamayıp gitmiştir. Umarım en yakın zamanda geri döner.
         nickiharuto
         Umarım geri gelir. Severiz Benit'i.
          gregory_
          Lan hepinize mi fazla bir "a" benita lan ismi, cok kisalttiniz be , gelir o kafa dinliyodur:)
           karolunita
           Daha beni mod yapmadı ama, beraber ibo editi yapıcaktık daha... gjdkvkkrmfh
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.