Benimle Alakalı mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   angelica-
   Çok güzel bir şekilde karşılaşıp tanıştığım insanlarla bir süre sonra aram bozuluyor çünkü onlara kırılıyorum. Bu yüzden arama mesafe koymak zorunda kalıyorum bir kere yapan bir daha yapıyor. Ya da çok yanlış anlaşılıyorum, kendisi haksızken beni silebiliyor. Geri arayıp ya da mesaj atıp bak böyle böyle oldu sen beni yanlış anladın demek de istemediğim çok insan var. normalin de açıklama yapmayı seven bir insan değilim ama adaleti çok güzel sağlayan bir insanım arkadaşlık, aile ve sevgili durumlarında adaletli davranma tarafındayım her zaman. kendi hatasını anlayıp aramızı düzeltmek isterse bir adım atar deyip uğraşmıyorum çünkü haklı olduğumu biliyorum. Ama bazen olaylar o kadar ileri gidiyor ki her şeyimi paylaştım her şeyimi bilen bir insan en kötü günümde yanımda olmuyor sevgilisiyle sohbet ediyor ve bu benim çok gücüme gitti gerçekten herkesle aram bozuluyor ne yapmam lazım cidden çözemiyorum. Artık çok bunaldım. Ben de mi sorun var işin içinden çıkamıyorum o kadar çok insan tanıyorum ki hepsinin numaraları var çok zor zamanlarımda bir kere bile aramadılar. Ama yine de onları silmiyorum. bu kendime eziyet biliyorum. ama empati yapıyorum kendi sorunları vardır v.s. Hiç gerçek dostumun olmadığını anladım. Ailemden başka insanın yanımda olmadığını anladım. Dünyevi zevkler için kalbimi kırdılar. bunları hak etmedim. Ama Allah’ın adaletine her zaman inanıyorum. Onun bir bildiği var. Taşıyamayacağım yük vermez ama kalbime dokunuyor.
    leafgoat
    neden birilerine saf güvenmek istiyorsun ki yada neden birilerini hayatının odak merkezsi yapyosun ki boş ver yaaaaww otur evinde salla
     noobzac
     Kendimi tutamadım, özür dilerim :)
     https://m.youtube.com/watch?v=iJpoMHEt2QY
     https://m.youtube.com/watch?v=iJpoMHEt2QY
      moonlight3rd
      Senin haklı olduğunu bilmene biz ne kadar güvenebiliriz? Ya haklı zannedip aslında karakterinden dolayı haksızlığı fark edemiyorsan? Belki insanlardan fazla beklentin oluyor açıklayamıyorsun ve beklentini elde edemeyince siliyorsun. Her şeyini bilen bir insanın her zaman yanında olmasını beklemek bencillik. Sevgilisiyle zaman geçirmek istiyorsa asla hiçbir şey diyemezsin. Arkadaşlığını bu sebepten bitiriyorsan zaten senden arkadaş olmaz. Özgürlüğünü yaşayan insanlara sırf seninle ilgilenmedi diye Allah'tan adalet dilenemezsin. Bu da bencillik. Belki biraz büyüyüp yara alman gerekiyodur.
       lellu
       Valla biz ne bilelim seninle alakalı mı 🤷‍♀️
        noobzac
        Şayet durumunuz her şeye ya da herkese karşı bir tahammülsüzlük ise -yaşadıklarınız ve bunları sorun etmenizden ötürü öyle görünüyor- destek almanızı öneririm.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.