98
18.1.2021
Benim İçin Dış Güzellik Değil İçinin Güzel Olması Önemli Yalanı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   eflayilmaz
   Arkadaşlar çok fazla insandan duyarız yok ben dış güzelliğe bakmıyorum benim için önemli olan karşımdakinin iç güzelliği yalanını. Yalan olmadığını iddia edecekler olacak biliyorum fakat kimse kusura bakmasın kimse dışını beğenmediği birinin içini tanımaya vakit ayırmıyor. Ayrıca birlikte olduğunuz insanı beğenmeden nasıl sürekli yüzüne bakabilirsiniz ki. Gözünüz sağa sola kayar yani. Ben tam bir bağlılık olacağını düşünmüyorum. Özellikle birlikte olunan kişi ile arada ciddi bir güzellik farkı olursa. Bir kere insanlar sürekli olarak size nasıl birliktesiniz bakışı atarak ilişkiyi baskılıyor. Bütün bu baskılara rağmen birlikte olan çiftler var mı? Var tabii ki ama genelde bu tarz çiftler çok uzun yıllardır birbirini tanıyor çıkıyor en azından benim çevremde öyle. Siz ne düşünüyorsunuz? Gerçekten insanlar dış güzelliğe bakmıyor ve tamamen iç güzelliğe mi odaklı?
    tachycardia
    Benim için dış güzellik değil içinin güzel olması önemli Edit: Kırık kalplerle ilgili çok sevdiğim birinin meşhur bir sözü var da neyse, sövgülerimle :)
     ggggggg
     Samimi olan da vardır mutlaka her şeye genelleme yapmayın.
      tsukyomi
      Dış güzelliğe gelinir, iç güzellikte kalınır. Dışı güzel içi boş olanlar da böyle ağlar.
       vurz
       Valla yazmayacaktim da dayanamadim, simdi soyle oluyor bu , belki ilk etapta sana tip olarak cok hitap eden biri ,sonradan berbat birine donusebiliyor, ya da cok hitap etmeyen biri oyle bir söz soyluyor ya da bir bakis ya da birsey yapiyor bi anda gozunde cok daha hos hale geliyor,basta ilgini cekmese de insanligina sans verirsen onu farkli gozle gorebilirsin. artik birakin bu isleri, bunlari yazarken kendi tipinizin baskalari tarafindan nasil degerlendirildigini de unutmayin, bir baskasi sizin icin buna benzer basliklar aciyordur belki????
        asit
        sadece kadın için düşünmeyelim.. mesela başlık sahibi hanımefendi, dışı çoook güzel ama içi çöplük olan bir beyefendiden dayak yeyip, şiddet görmek istemez bence...
         mrs_furby
         Gönül bu ya amaaan, ota da konar, çiçeğe de.
          gizemino
          Dış güzellik de önemli fakat her şey değil. İnsanın karakteri önemli olan
           kaaninteyzesi
           Evlenince o dış güzellik gidiyor. O yüzden içe bakın Bir dost...
            graceluslec
            Dünyada 7 buçuk milyar insan var, so? eli şeyinde hareket etmeyen aradığı şey güzel bir kalp olan insanlar da vardır bir ihtimal. Her insanın beklentisi bir değil. Nasıl scat fetişi olan insanlar varsa, aynı şekilde karşısındakinden olgunluk bekleyen insanlar da olabilir. Bu sözlük tarzı mekanlarda niye kendi düşünmediği her şeye şu yalanı bu yalanı tarak kürek vesaire diye konu açılıyor onu da pek anlayamıyorum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.