Benim Dışımda Herkesin Hayatı Mükemmel Düşüncesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   baldbritney
   ya bu düşünce benim kafamı uzun zamandır kemiriyor. hatta insana tüm sosyal hesapları kapatma fikrini falan aşılıyor. yani tamam biliyoruz herkes sosyal medyada kendini istediği gibi kral gösteriyo zırvası mırvası blabla okey de. abi yani sahte mutluluk da bi yere kadar bu kadar olur mu ya. ulan aynı evrende yaşamıyor muyuz, aynı havayı solumuyor muyuz, nooooluyoooo aloooooooooooo ekonomik krizzz depresyonnn alooooooooooooooo???? koronaaaa??? hiiiiiç valla garibin yüzü gülür mü be. evlenen evlenene çiftleşen çiftleşene tatiller desen ooooohoo herkesin oteli olmuş herkesin havuzlu evi olmuş evlenmeyenin de ilişkisi pürüzsüz bir pembe bulut. abi ben bunları görünce kafayı yiyorum gerçekten artık kafamı duvarlara mı vursam, yoksa kendimi koltuktan yüzüstü aşağı bin defa bıraksam da bi beyin travması mı geçirsem karar veremiyorum artık. nerede toksik ilişki,nerede mutsuzluk,nerede hüzün,nerede yoksulluk beni mi buluyo bi tek aloo. bi mutsuz ben miyim abi siz niye bu kadar mutlusunuz ya tamam gözümüz yok allah gani gani mutlu etsin de yani olay ne? bunun bi şifresi parolası varsa söyleyin biz de girelim onu az yüzümüz gülsün ya yazık değil mi bize.
    _gizem_
    bence hepimizin hayatı b*k gibi...
     fairytale-
     Mutluyum 😏 ama birazdan geçer...
      imcherry_
      benim dışımda herkesin hayatı mükemmel, benim hayatımda ben mükemmelim *saç savurma emojisi*
       absurdizm
       böyle düşünmüyorum ama ruhum boku yemiş durumda.
        dikistutmaz_sabri
        bir çulsuz başlıktan öteki sefil başlığa geliyorum nolcak bu fakirlerin hali
         gizemino
         Boyle düşüncelerim yok sahsen. Boyle düşünceleri olan insanları da garip karşılıyorum nedense içten içe. Herkesin kendine göre dertleri tasalari eminim var ama o geçtim yoksa bile bizimle ne alakası var?
          rarero
          Ekonomi politik yaklaşım açısından değerlendirebilir. İnsanlar ne yazık ki sürekli olarak yaşadıkları hayata karşı olan memnuniyetsizliklerini destekleyecek şeylerle kuşatılmış durumdalar...
           arasserin
           Neyse ki öyle şeyler yapmayın,biz öyle değiliz gibi yorumlar gelmiş de rahatladım. Kimse mutlu değil tam olarak korkmayın ya
            kisacadeniz
            Kafayı kırarsınız yapmayın öyle şeyler
             mrlawyerkk
             Instagram sağ olsun böyle düşünmemek elde değil. Herkesin en güzel anlarını en güzel fotoğraflarını görüyoruz ve ne kadar mükemmel hayatlar algısı oluşuyor. Kimse kimsenin içindeki fırtınayı, hayatındaki sorunları bilmediğinden böyle bu.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.