Benden Önce Hiç Hayatına Giren Erkek Oldu mu Diyen Erkekler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   vogelfrei
   Öncelikle kaldı mı? Çünkü sene 2021 ve kalmamış olması gerekiyor zannımca. Ama kalabilmiş olabildiğini düşündüğüm için konuşuyorum. Dünyanın en anlamsız sorusudur. Sorulan soru ve alınacak cevap hiçbir ihtimalde soranı da sorulanı da memnun etmeyecektir. Bu soruyu soran erkeğin ne beklediğini bilen kadın ya yalan söylemek durumunda kalacak (umarım bunu seçmez ve direk eyvallahı basıp gider) veya vereceği cevap yüzünden başı ağrıyacaktır bir şekilde. Genel olarak yeni başlayan ve tarafların birbirini henüz çok iyi tanımadığı ilişkilerde sorulduğunu varsayarsak, sonuçları ilişkiyi baştan zora sokmaktan başka bir işe yaramaz. Ya da bunu soran kişiyle ilişki yürümeyeceği için ilişki olmaz. Bunu sorma ihtiyacı hissetmediği gün erkek bireyi olgunlaşmış demektir. Ya da insan olmuş diyebiliriz.
    tsukyomi
    Ona da girecekse tüm Sovyet Rusya'yı sayarım, yeter ki rahatsız olsun o errrkek.
     fuzbing
     Demişliğimiz var 2000lerde tabii. Ha dedik diye savunduğumuz bi olay değil :) kimsenin bi bipine yaramadığı gereksiz bi o kadar can sıkıcı, soran kişinin bi psikiyatriye görünmesi gerektiğini gösteren durum.
      thetalentedmrripley
      Seni bile hayatıma aldığıma göre mutlaka başkalarını da almışımdır yanıtını hak eder
       kayberkay
       açıkçası en ufak fikrim yok ama belki de karşı taraftan da kendisi gibi bı geçmiş onun için önemlidir hem kim bilebilir herkesin kendine göre fikri var sonuçta
        kania_
        Benim daha girmedi nsndnfhhdhdhd şuanda yok çok şükür jejdndndjjd
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.