BEN İKİ TEHLİKELİ BURÇ YAZACAM ya SİZCE EN TEHLİKELİ BURÇLAR HANGİLERİ VE NEDEN?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   darkomikhanem
   Özellikle YILAN burcu kadınlardan ve ÇAKAL burcu erkeklerden uzak durun. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır ama yılan yinede zehrini akıtır. Çakal da dayanamaz illa ki vücudundan bi parça et koparır ;)
    sacmaliklarbekcisi
    çok inanmazdım ama bana bile bunu dedirtecek biriyle tanışmıştım OĞLAK ERKEKLERİ kafasında kuruyor hsjhsjjshs
     caresizcare
     Kadın ikizler Erkek ikizler Nedeni anlatsam burdan hizana yok olur:/ Genelleme yapmasak diyen Genellemeciler görüşümden uzak dursun
      sairsel
      Kendisi mükemmel olmadığı halde her zaman mükemmeli arayan BAŞAK ve ne yaptığını kendisi bile kestiremeyen sağı solu belli olmayan İKİZLER!
       catherine-earnshaw
       Sırtlanı unutmuşsun :d Öldürmeden canlı canlı yemeyi sever avını. Boğa ve Akrep erkeklerinden ölene kadar kaçacağım çünkü fesatlık, kalleşlik ve ikiyüzlülük diz boyu bunlarda. Akrep erkeğinin verdiği travma yüzünden istediğim insanla ilişki yapamıyorum, beraber olamıyorum şu an Oğlak erkeği... Lise aşkım olur kendisi. Buzdolabıma aşık olsaydım daha verimli sonuç alırdım ilişkiden İkizler burcu bir kız arkadaşım vardı. Zekiydi ama hırsızdı, fesattı. Eşyamı saklıyordum kız yanıma gelince Arkadaşlık açısından kadınlarda Aslan, Başak ve Yay burçları iyidir nispeten.
        bright-wizard
        Dişi aslanlar.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.