12
20.7.2020
Ben Hiç Aşık Olmadım Diyebilir Misin?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   cokbilmisdegilcokbilen
   Ben diyebilirim. 20'li küsür yaşlardayım, çok sevdiğim biri oldu. Ancak hiç öyle deli divane aşık olduğum olmadı. Kimse için yakıp yıkarım demedim, ailemi karşıma alırım, kaçar giderim filan da demedim. Kalbimde hiç öyle kelebek hissetmedim, sevmişimdir ama aşk mı bilmiyorum. Aslında aşk nedir bilmiyoruz ki, herkeste farklı etki ediyor. Hiç aşık olmadığını düşünen var mı? Varsa yorumlarda buluşalım.
    hysosiri
    Dedim bile :)
     thetalentedmrripley
     Hem de öyle bir aşık oldum ki.. Halen de aşığım, ölene kadar da aşık olacağım. Her bakışımda, her düşünüşümde, her saniye, her salise bir daha bir daha aşık olacağım.
      volkanates01
      Aslaaaaa diyememmmm aslaa oldummmm
       buse01
       Olmadım sadece olduğumu sandım sandığım şey de aşktan ziyade hoslantiymis.Acaba nasıl bir şey ??Aşk ...Bir gün mutlaka olacağım zaten o zaman öğrenirim.
        tsukyomi
        Diyemem. En son üniversitenin ilk yıllarında aşık olmuştum. Sonra bela vurasıca alışkanlığı öğrendim, bir daha da yüz vermedim aşka. Ergen oyuncağı olarak kaldı aşk gözümde. Alışkanlığın yanında esamesi okunmaz.
         hayri-cemil-gulle
         libidoyu aşk sanan hırbolar doluşur buraya
          sedefartuny
          Diyebilirim. Hiç aşık olmadım. Bilmiyorum aşk diye bir şey var mı yok mu bilmiyorum. Varsa bile beni bulmadı. Şu sıralar istemiyorum bulmasını da. Kariyerimle güzel bir ilişki içindeyiz.
           uckediannesi
           Keşke diyebilseydim. Aşık oldum da ne oldu...
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.