Bekarken Yapılması Gereken/Yaptığınız Keyif Veren Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   diziizlio
   Bence yeni yeni insanlar tanımak bir birlikteliğiniz varken de tanıyabilirsiniz tabii ki de buradan öyle bir anlam çıkmasın. Bekarken bu durumlar daha özgürce geliyor bana yani istediğin ortamda ve rahatlıkta tanımak daha güzel gibi. Öteki türlü de tanırsın ama bir yere kadar. İnsanları analiz etmek açısından da oldukça önemli bu ilerdeki yaşam içinde tecrübe oluyor. Bekarken tanıyabildiğiniz kadar insan tanıyın.
    fairytale-
    Nerede akşam orada sabah. Daha keyif vererini bulamadım. ( evli arkadaşlar üzülür ya yapmayın böyle başlıklar XD)
     derinfeylesof
     bol bol eğlenmek olabilir
      caresizcare
      Uyumak
       gundemss
       bol bol eğlenip dilediğin her şeyi deneyimlemek
        midnight-x
        Kafanıza göre takılın. Sadece kendinize karşı sorumlusunuz. Hesap vermek zorunda olduğunuz kimse yok. Fırsat buldukça partileyin yoksa o free günleri çok ararsınız 😏
         kalpci
         Evlendiğinde bekarken yaptığın şeyleri karışkonla yapmıyorsan neden evleniyorsun Manyak mısın Şeklinde bir sual yöneltmişler adama Adam da; Karım o ağızla çocuklarıma iyi geceler öpücüğü veriyor demiş
          mhmtkba
          Güzel kızlarla takılmak
           catherine-earnshaw
           Tek başına planladığım tatile tek başına gitmek ve kafa dinlemek. Güvenilir bir kız arkadaşla da yapılabilir elbet. Yeni insanlarla tanışıp kaynaşınca genelde bir bok olmuyor, kendimi "niye böyle bir şey yaptım?" Diye sorgulayamadan, 1 saat sonra isimlerini unutuyorum.
            zerdustttt
            - Sırt çantalı ya da motorlu, Ege ya da karadeniz turu… -Kendine ait yaşam kurup tek başına hayatını idame ettirmek. - Farklı karekterler ile kısa-orta süreli takılmak.. (Benimkiler genelde uzun oldu) - Aile evine yılda sadece bir kaç gece uğramak..
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.