Beden Olumlamasını Yanlış Anlayan Influencerlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gundemss
   Beden olumlaması dediğimiz şey her tipte bedenin kabul edilmesidir. Tüm beden tiplerinin kabul edip, herkesi eşit bir şekilde görmeye yönlendiriyor. Bütün kalıpları bir kenara bırakıp tüm bedenlere saygı gösterilmesi iyi bir şey aslında ama anlamadığım bir şey var. Influencer'larımız tabi ki bu hareketi kaçırmayarak gündemlerine koydular ama sanki yanlış anladılar biraz. Vücutlarını beğenmedikleri zaman bu olumlamayı yapmazken saatlerce sporun ve iyi bir diyetin ardından istedikleri görünümü elde edince birden beden olumlama yapmaya başladılar. Ya bunun amacı her bedeni kabul etmek değil miydi? Neden karın kası yaptıktan sonra beden olumlama işine girdiniz :) Daha çok işleri karıştırarak insanları kalıplaşmaya ittiniz. Anlayamıyorum bizi bir salın artık diyesim geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz sizce beden olumlama hareketi bize mi yaradı onlara mı ?
    rahat
    beden olumlama enayilerin kendisini tatmin etmesi için çıkartılmış yani tüm dünya artık belli kalıpları güzel buluyor. amaaaaaa sadece sıfır beden kişiler alışveriş yapmıyor. xxl giyen birisine de bir şeyler satmak lazım o zaman napıyoruz? "beden olumluyoruz" sen her halinle çekicisin ve alış verişe devam edebilirsin.
     canece
     yabancı influencerlar hariç türkiye'de selülitli ve göbekli halleriyle poz veren birini görmedim açıkçası. bizimkiler fitleştik sonra beden olumlası yapıyorlar :D samimiyetsizsiniz.
      abdes_terligi
      benim gördüklerim genelde obeziteye sağlıklı deyip normal kilodaki insanları kötüleyen kekolar oldu
       notuds
       koltuk altımdaki kıllarla kasık kıllarımı birleştirdim ve ben çok önemli çok güçlü biriyim diye hava atan kesim.. sonra niye beni sevmiyorlar.. ulan bu millet az pişmiş eti kanlı diye yemiyor.. seni gözünün üstündeki kaş yüzünden bile sikebilirler.. dikkat et
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.