Bedelli Askerliğin 43 Bin 151 Lira 28 Kuruş Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   Milli Savunma Bakanlığı, 1 Temmuz'dan yıl sonuna kadar bedelli askerlik ücretinin 43 bin 151 lira 28 kuruş olarak belirlendiğini duyurmuş. Sizce verilir mi?
    me_out_bye
    Paraya para demiyorlar #koduklarım. Ücrete yorumum yok ilgilenmiyorum. Ama İNSAN NASIL SÖMÜRÜLÜR diye sorarsan bu güzel bir örnektir. Mesela. Öyle kullanabiliriz bu durumu. 🤷🏻‍♂️
     kafatamircisi
     Paran varsa,benim zamanım daha kıymetli diyen biriyseniz verin uğraşmayın hiç kimsenin ağız kokusunu çekmeyin, çok para diyorsanız 6 ay yatar spor yapar gelirsiniz şimdi askerlik mi var? Telefon serbest Dayak yasaklandı Kıdemsiz askerler operasyona çıkmıyor can tehlikesi yok yatar yatar, patates soyar araba yıkar kısacası amelelik yapar gelirsiniz))
      mrlawyerkk
      Şöyle ki o geriye kalan aylarda bu parayı kazanıyorsam değer ama kazanamıyorsam 40 bin küsür lira verip de bedelli yapmam tembellik yapmak için.
       abdes_terligi
       saçma. 43 bin lira kimde var ya? Vatandaşın açlıktan ağzı kokmuş
        fairytale-
        Çok bedel ödedik ulann!!! Diye dolaşırlar simdi......
         sairsel
         Bu rakam kimine göre fazla kimine göre az ama asla orada kaybedilen zamanın karşılığı değil! En az 200 bin lira olmalıydı ki giden gitmeyen belli olsun.
          sedefartuny
          Verilemez, verilmemelidir. Çok lüks olduğunu düşünüyorum. Artı hayatta bir kez yaşanabilecek önemli bir tecrübe zaten.
           yk_45
           biz seneler önce 6 ay yaptık da noldu biz gittik ardımızdan çıkmış bedelli parayı ziraat atm ye yatırıp dekontu alıp cebine koydu millet öyle şimdiki gibi 1 ay falan gidip durmadı askeriyede.şimdi olsa ben verirdim 43bini zamanım daha değerli
            hknbyrm
            Gidin 6 ay askerliğinizi yapın gelin. 5 ay az askerlik yapmak için o kadar para verilmez. Askerlik çok farklı bir tecrübedir pişman olmazsınız farklı bir anınız olacaktır.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.