Bebeği Olan Aileyi Mesafeyi Beğenmediği İçin Almayan Sarı Taksici
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   miller
   Bu sarı taksi olayından istanbullu olarak nefret etmeyen var mı? gerçi nefret etmek için istanbul'da yaşamaya da gerek yok. kaç kere yaşanması gerekiyor daha yetkililer ne zaman bu konuda halk için hizmet verecek bilmiyorum ama bu pişkinlik nedir arkadaş?
   https://twitter.com/vaziyetcomtr/status/1437404827051610117
   https://twitter.com/vaziyetcomtr/status/1437404827051610117
   ekrem imamoğlu sürekli taksi sayısı artsın diye meclise getiriyor öneriyi ve akp oylarıyla reddediliyor. neymiş taksi sayısı yeterliymiş. artık müşteri seçiyor taksiler. arap değilsen almıyorlar bile seni. mesafeyi beğenmeyip bebeği olan aileyi bile mağdur edecek cürrete ulaştı bu sarı taksici terörü. plakasını da koydum görsele.
    patronicee
    Kendi ayaklarına sıkıyorlar bir nevii. Korsan taksilere eylem yapıyorlar ama onları sarı taksiciler var ediyor. Adabıyla, hakkıyla ve emeğiyle çalışmıyorlar. Ülkemin taksicileri ırkçı, fırsatçı, tacizci hatta. Genellememi linçlemeyin, hepimiz biliyoruz ki bu böyle.
     yagmur_ults
     Bir o mu çoğu aynı bok
      asit
      Ulan uber gibi bi hizmet bu adilerin isyanıyla kaldırıldı. Nerede mafya çete bozması varsa hepsi bu sarı taksilere doluşmuş. A şehri B şehri farketmiyo hepsi birbirinin aynısı. Trafikte arabasına yanaşmaya bile korkuyor insan ne kural takıyorlar ne müşteri memnuniyeti..
       mrlawyerkk
       E bunlar için bebekli olması, kadın olması yağmur ya da çamur umrunda değil ki. Bunların derdi para. Tamam yine ticaretlerini yapsınlar eyvallah ama iyice saçmaladılar.
        cinayetvaraga
        benim öfke kusmalık başlıklarım. memleketin en karaktersiz mesleğidir. Bunlara insan muamelesi yapmak dünyaya kötülüktür. Hayattaki tek genellemem de bunlar hakkındadır.
         silmarillion
         bugünün meselesi değil ki bu, türkiye'ye araplar gelmeden de önce bunlar böyleydi, 2000'lerin başında araplar mı vardı Türkiye'de? siz sadece bugünü biliyorsunuz, bunların ciğerleri hep aynı değişmez. Mesafeyi beğenmez, yolcu seçer, yük seçer, tok satıcı bu eşekoğlu eşekler. Ben bir tane düzgün taksiciye rastlamadım, çoğu at hırsızı gibi, überlere bir sahip çıkamadılar.
          terliklihayvan
          mavi masa, beyaz masa vb o şikayetler de bir işe yarıyor mu acaba? bunların kökünü bir tek uber kazırdı, onun da ömrü vefa etmedi. ben böyle durumlarda güzelce ve sakince izah ediyorum, "sen şimdi almam dedin ya ben seni şikayet edeceğim, plakanın sahibine ceza yazacaklar, o da senden çıkaracak, sonra neden böyle oldu diye şaşırma" şeklinde. külliyen yalan, şikayet ediyorum ama ne yaptıklarını hiç bilmiyorum. yüzde doksanında işe yarııyor.
           ozymandiase
           Bu yüzden Uber'i savunduk zamanında. Taksici terörü var bu ülkede!
            gulfemkaya
            Ya bu olaylar 1 değil 2 değil 3 değil belki de binlerce oluyor cidden bir tek bu ülkede turistler mi taksiye binecek onları mi kazıklayacaksiniz
             catherine-earnshaw
             Ankara'da yapsa işten atarlardı.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.