Bebeği Olan Aileyi Mesafeyi Beğenmediği İçin Almayan Sarı Taksici
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   miller
   Bu sarı taksi olayından istanbullu olarak nefret etmeyen var mı? gerçi nefret etmek için istanbul'da yaşamaya da gerek yok. kaç kere yaşanması gerekiyor daha yetkililer ne zaman bu konuda halk için hizmet verecek bilmiyorum ama bu pişkinlik nedir arkadaş?
   https://twitter.com/vaziyetcomtr/status/1437404827051610117
   https://twitter.com/vaziyetcomtr/status/1437404827051610117
   ekrem imamoğlu sürekli taksi sayısı artsın diye meclise getiriyor öneriyi ve akp oylarıyla reddediliyor. neymiş taksi sayısı yeterliymiş. artık müşteri seçiyor taksiler. arap değilsen almıyorlar bile seni. mesafeyi beğenmeyip bebeği olan aileyi bile mağdur edecek cürrete ulaştı bu sarı taksici terörü. plakasını da koydum görsele.
    silmarillion
    bugünün meselesi değil ki bu, türkiye'ye araplar gelmeden de önce bunlar böyleydi, 2000'lerin başında araplar mı vardı Türkiye'de? siz sadece bugünü biliyorsunuz, bunların ciğerleri hep aynı değişmez. Mesafeyi beğenmez, yolcu seçer, yük seçer, tok satıcı bu eşekoğlu eşekler. Ben bir tane düzgün taksiciye rastlamadım, çoğu at hırsızı gibi, überlere bir sahip çıkamadılar.
     cinayetvaraga
     benim öfke kusmalık başlıklarım. memleketin en karaktersiz mesleğidir. Bunlara insan muamelesi yapmak dünyaya kötülüktür. Hayattaki tek genellemem de bunlar hakkındadır.
      patronicee
      Kendi ayaklarına sıkıyorlar bir nevii. Korsan taksilere eylem yapıyorlar ama onları sarı taksiciler var ediyor. Adabıyla, hakkıyla ve emeğiyle çalışmıyorlar. Ülkemin taksicileri ırkçı, fırsatçı, tacizci hatta. Genellememi linçlemeyin, hepimiz biliyoruz ki bu böyle.
       mrlawyerkk
       E bunlar için bebekli olması, kadın olması yağmur ya da çamur umrunda değil ki. Bunların derdi para. Tamam yine ticaretlerini yapsınlar eyvallah ama iyice saçmaladılar.
        asit
        Ulan uber gibi bi hizmet bu adilerin isyanıyla kaldırıldı. Nerede mafya çete bozması varsa hepsi bu sarı taksilere doluşmuş. A şehri B şehri farketmiyo hepsi birbirinin aynısı. Trafikte arabasına yanaşmaya bile korkuyor insan ne kural takıyorlar ne müşteri memnuniyeti..
         yagmur_ults
         Bir o mu çoğu aynı bok
          sedefartuny
          Bu taksiciler bela oldu yemin ederim başımıza ya. Nasıl kurtulacağız biz bunlardan. Biri amaçlarının insanları bir yerden bir yere taşımak olduğunu hatırlatabilir mi kendilerine?
           minmina
           müşteri beğenmiyorlar, kısa uzun yol beğenmiyor, aldıkları parayı beğenmiyorlar, rakiplerini beğenmiyorlar. çok kaprisliler bu ne böyle
            samyeli90
            Uber de bunların magandalıkları yüzünden kaldırıldı zaten ne güzel hizemetti vallahi ben her taksiye bindiğimde korkmak anneme plaka atmaktan istemiyorum artık
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.