Bazı Kızlar Niçin Maganda Erkeklerden Hoşlanıyorlar?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Her ilişkinin dinamiği farklı kabul ediyorum. Ancak yine de garip değil mi birinin sana bağırmasından ve emretmesinden hoşlanmak? Onedio'da bir tane video gördüm.
   https://onedio.com/haber/telefonda-konustugu-kiz-arkadasina-ben-aradigimda-sokakta-gezmeyeceksin-diyerek-bagiran-erkek-tepki-cekti-978051
   https://onedio.com/haber/telefonda-konustugu-kiz-arkadasina-ben-aradigimda-sokakta-gezmeyeceksin-diyerek-bagiran-erkek-tepki-cekti-978051
   Buradaki şahıs, insan demek istemiyorum, kız arkadaşına öyle bir bağırıyor ki. Ve karşısındaki kız ise bağırıyor ama cevap veriyor. Belli ki sürekli yaşanan bir durum. Biri bana şu denilenlerin çeyreğini filan söylese ben o telefonu çoktan kapatmış, bir adım sonra da o insanı hayatımdan silmiştim. Evet aramızda psikologlar sosylologlar varsa bana şunun normal bir izahını yapsın yahu.
    berat_redflag
    Bu kişilerin babaları genelde maganda olur. Babalarından ne gördülerse bilinçaltında böyle "ideal erkek" modeli oluşur ve böyle kişilerden hoşlanırlar.
     atakancavdar
     Bazıları demen bence yanlış olmuş hepsi öyle seviyor. Sonra aldatılıyor. Höö beni aldattı şerefsiz pislik diye ağlıyorlar. Banada kahkaha atarak seyretmesi kalıyor 😂😂
      amira
      ikisinin de ne kendilerine ne de birbirlerine saygilari yok.
       monaiman
       Aslında yetiştiği çevreden kaynaklanır. Kısıtlanmışsa kişi bu normal. Fakat özgür yetişmiş, kendi kararlarını verebilmiş, söz hakkı olan ve de sevgiye tam doymuşsa bu birey kattiyen bu "sert erkek" imajına ve kısıtlamalarına gelmez.
        tsukyomi
        Sosyolog onlayn. Şimdi bunun birçok sebebi var. İlki aile. Çocuk aileden ne görüyorsa onu yapar, bilinçaltına yıllarca işlenir aile tarafından. İkincisi gördükleri. Eğer mental durumu güçlü değilse çevresinden, takip ettiği dizi/filmlerden etkilenir, ki günümüzdeki dizilerde bol bol maganda propagandası yapılıyor. Üçüncüsü ise öğrenilmiş çaresizliktir. Kişi emir almadan, kendi çabasıyla yaşayamaz, çevresine ve başka bir güce bağımlıdır. Bağımsızlığını aldığı an tekrar başka bir sahip arar. Zira o magandaya değil, zincirine aşıktır. Dün de bahsetmiştik, vatandaşlar katı eğitimden geçmeden, hayatın dizilerdeki gibi toz pembe olmadığını kafalarına kazımadan, magandalığın bdsm ile zerre alakası olmadığını öğretmeden akıllanmayacaklar.
         badideasensei2
         Bence böyleleri ile arasına bir sınır koysun tüm kızlar hatta tüm insanlar. Çoğalamasınlarda. Sevgili de olmayın hatta arkadaşta olmayın ötekileştirin.
          lafgzf
          Hiç anlamış değilim
           nobodyy1
           Şimdi ilişki demeseydin, ben bu organizma onun abisi sanırdım. Demek ki neymiş, ne saygı var, ne anlayış, ne sabır ne de empati yeteneği. Bunlar olmadıkça o organizma ne kadar sevse de bir önemi yok! Bazı kızlar da belki böyle görüp büyümüşler, yani onlara böyle davranılmasını normal karşılıyorlar. Ya da böyle tür konuşmaya "sahip çıkma" adı verip gurur duyuyorlar.
            benita
            sıkan insan (burayı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz), sevilir
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.