Bazı İnsanların Çocukları Severken Aşırıya Kaçmaları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   archie
   Küçük çocukları sevmek daima güzeldir ama salyalarını üstüne akıtarak ya da ısırarak seven manyaklar var aşırı sinirimi bozan bir model bu.
    philadelphia
    Çoçuk ısırmak çok güzel. Elleri ayakları yanakları ay olsa da şimdi sevsem 😂
     kalpci
     O ne demek, yok artık diyorum ! HEY !! Bebekler ısırılmak için vardır, dişlerim kamaştı bile şu an, elimde olsa kafalarını ağzıma sokarım ben kendine gelir misin archie
      tsukyomi
      Hiç sevemiyorum ki. Hayvanları ve sevdiceği severken kendimi kaybediyorum ama konu çocuksa iki metre uzaklaşıyorum. Bu olaya "cute aggression" deniyor, insanların sevimli bulduğu şeylere saldırganlık göstermesi. Beyin bunları gördüğü zaman basıyor dopamini, vücut da bunu dengelemeye çalışıyor, ortaya severken ısırmak, mıncırmak gibi şeyler çıkıyor. Yamuluyorsam düzeltin.
       fatma-isik10
       Cocukken sulu sulu opulmekten nefret ederdim .sanirim cocuklar yanaklarina vakum yapilmasindan hoslanmiyor😂
        fairytale-
        Bu konuda tecrübeli olduğum için ne öperim ne ellerim. Ciltleri çok hassas oluyor. Uzaktan sevmek en güzeli.
         wanderlust_r
         Çok küçükse dokunmaya bile kıyamıyorum. Ama böyle yürüdüğü ve konuşmaya başladığı zamanlar çok tatlı oluyorlar . O zaman da çok temas etmem ama sinirlendirerek seviyorum . Kıyafetlerini giyebilecegimi iddia etmek gibi şeyler wgshdjf
          thetalentedmrripley
          Bir de çocukları sinirlendirmekten keyif alanlar var. Çocuğu sinir hastası etmeyi çocukla oynamak, çocuğu sevmek sanıyorlar. Başkasını hele de bir çocuğu sinirden ağlayacak hale getirmekten keyif almak nasıl bir kafadır anlayamıyorum.
           nilidiyebilirsiniz
           çok tatlıysa severiz aşırıya da kaçarız tek lokmada yuta da biliriz
            afroditgibiyim
            yaa küçükken annem bizi büyük teyzesinin yanına götürürdü kadın yüzümü öpmek yerine resmen yalardı. Ben tabii kaçmak istiyordum öpmesinler diye uğraşırdım ama nafile mutlaka yalanırdım. Şimdi öpüşmekten nefret ederim ve pandemi beni bu dertten kurtardı şükürler olsun :)
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.