Bazı Fiziksel Özellikler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   absurdizm
   (başta biraz laf yapmışım soru aşağılarda) bugün birinin profilinde gezerken (gezmekten daha çok bu ne aw dediğim bir zaman) çok beğenilmesine rağmen inanılmaz çirkin olduğunu fark ettim. sonra acaba yazdığı şeyler mi güzel acaba diye yazdıklarına baktım full cinsel içerikli ve saçma sapan şeyler. hal böyle olunca aklıma bir şey geldi. ne kadar inkar etsek de bazı insanların bize gıcık gelen özellikleri olabiliyor. hiç fiziksel görünüşü beni alakadar etmez demeyin. gözünüze illa takılan bir fiziksel özellik olmuştur. en sevmediğiniz fiziksel görünüş ne? en sevdiğiniz fiziksel görünüş ne? ben kocaman olan dudakları sevmiyorum. en sevdiğim ise güzel eller ve kara kaş kara göz.
    slmbnarda
    disslike dolardan hızlı yükseliyor
     fairytale-
     Benim icin görünuşü önemli değil ben bir resme bile aşık olabilirim 😅 ama yeterki fiziksel ozellikleri hakkında ipucu versin bari hayal edeyim yav jfjfj
      mevsimlerdensnbahar61
      Güzellik görecelidir metoduna katılıyorum diğerleri beni ilgilendirmez ilgi alanıma girenler ise muhtemelen bi şekilde fikirleyle rövanştadır
       me_out_bye
       Dünyadaki kötülüğün acının derdin en büyük sebeplerin birinci sıraları bunlardan kaynaklıdır. 1 insanlari para ile yönetmek. Parasına göre değer vermek imkan sağlamak. 2 Görüntüsüne göre değer vermek. Bu 2 şey ile koca dünyanın yarısı keyif sürer ve yarısı perişan olur. Dert babası müslüm baba olur.
        amira
        oha 28 diss ne
         -lucy-
         Beni ilgilendirmez. Biri kendini güzel görüyorsa, güzeldir. Aynaya baktığında içine siniyorsa, benlik bir şey yok. Ama estetiği yaptırıp yaptırıp övünenlere sinir oluyorum. Sanki marifet. Onun dışında yok yani. Tabi beğenme yönünden olan vardır bir şey diyemem normal yani. Disslerde hayırlı olsun o ne öyle..
          imcherry_
          18 diss yemiş burada aktif 18 kişi mi var aw
           merivella
           Yuhh diss rekoruna doğru koşuyor aman yarabbim niye bu kadar diss atıyorsunuz.
            yabadabadu
            bu nasıl bir başlık aq beğeni ve dissler havada uçuşuyor
             mrsnl33
             Kıvırcik saçlı olan kizlar,daha çok dikkatimi çeker mesela.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.