Bazı Fiziksel Özellikler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   absurdizm
   (başta biraz laf yapmışım soru aşağılarda) bugün birinin profilinde gezerken (gezmekten daha çok bu ne aw dediğim bir zaman) çok beğenilmesine rağmen inanılmaz çirkin olduğunu fark ettim. sonra acaba yazdığı şeyler mi güzel acaba diye yazdıklarına baktım full cinsel içerikli ve saçma sapan şeyler. hal böyle olunca aklıma bir şey geldi. ne kadar inkar etsek de bazı insanların bize gıcık gelen özellikleri olabiliyor. hiç fiziksel görünüşü beni alakadar etmez demeyin. gözünüze illa takılan bir fiziksel özellik olmuştur. en sevmediğiniz fiziksel görünüş ne? en sevdiğiniz fiziksel görünüş ne? ben kocaman olan dudakları sevmiyorum. en sevdiğim ise güzel eller ve kara kaş kara göz.
    mevsimlerdensnbahar61
    Güzellik görecelidir metoduna katılıyorum diğerleri beni ilgilendirmez ilgi alanıma girenler ise muhtemelen bi şekilde fikirleyle rövanştadır
     imcherry_
     18 diss yemiş burada aktif 18 kişi mi var aw
      monaiman
      Karakter: Yokluktaymış gibi herkesle konuşması Yokluktaymış gibi cinsel dürtüyle herkesle konuşması Aptal olması(bunlar her iki cins için geçerli) Fiziksel: Görecelidir ama gözüme batan mesela koca dudaklar vs. bu kızlarda. Erkeklerde ne bileyim bakımsızsa heralde ya da yine gözüme batan bir şeyse. Kızları da erkeği de aşırı itici.
       merilolika
       temiz el ve tırnaklar temiz dişler beden temizliği
        fairytale-
        Benim icin görünuşü önemli değil ben bir resme bile aşık olabilirim 😅 ama yeterki fiziksel ozellikleri hakkında ipucu versin bari hayal edeyim yav jfjfj
         -lucy-
         Beni ilgilendirmez. Biri kendini güzel görüyorsa, güzeldir. Aynaya baktığında içine siniyorsa, benlik bir şey yok. Ama estetiği yaptırıp yaptırıp övünenlere sinir oluyorum. Sanki marifet. Onun dışında yok yani. Tabi beğenme yönünden olan vardır bir şey diyemem normal yani. Disslerde hayırlı olsun o ne öyle..
          amira
          oha 28 diss ne
           ideal
           göt,ü yere yakın sevilmez .tam tersi sevilir.
            asit
            Saçları samur, gözleri mahmur, biraz da şirin olsun Kaşı gözü kara olursa olsun Yanağında bir beni mutlaka olsun Endamı şanlı, sohbeti tatlı, biraz da şahin olsun Yan bakışı yaksın, cilvesi yıksın, olursa böylesii böylesi olsun.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.