Bazı Erkekler Aldatmaya Bağımlı Olabilir mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ayse_
   Bazı erkekler aldatmayı seviyor mu? Bu şekilde daha heyecanlı mı oluyor? Bazı erkekler avcı ruhlu mu? Bir şeyin peşinde koşmak haz mı veriyor? Elde edilmeyeni elde etmek için uğraşmak ya da yasaklar cazibeli mi geliyor? Israrla bazı diyorum çünkü genelleme yapmak istemiyorum.
    wb-
    Bağımlı denemez ama fizyolojik olarak kadınlara göre daha yatkın diyebiliriz. Kadınların ayda bir kez yumurtlaması erkekler sürekli sperm üretmesi bunu açıklar.
     tiroyitbezi
     Bir arkadaş vardı evliydi ve karısı hamileydi hatırladığım kadarıyla bu arkadaş askerlik döneminden kalma 'sanal seks ' alışkanlığı vardı.Telefonuna flirt programları indirir işi bitince siliyormuş. Eşiyle mutlu olmasına rağmen onu bu yolla aldatırdı . Çokça kez yaptığının çok yanlış olduğunu bizzat kendi söylemesine rağmen bu konuda psikoloğa fln gitmeyi kafasına koymuştu . Sonuç olarak evet bazen bu durum alışkanlık halini alabiliyor.
      alireis
      Acikcasi burada tamamen beni anlatmissin yani istemiyorum ama yapamiyorum yani illa ki bir action olmali yoksa iliskilerimden haz alamiyorum bu bir bagimlilik yani aynisi yapilsin kesinlikle istemem mesela ama engel olamiyorum kendime hayatin heyecani kalmiyor yoksa
       nursuduha
       Bir uzman şöyle demişti; bir ilişkide kadın ya da erkek karşı tarafı aldatmaya sevk eder ona sürekli adres gösterirse o kişi de aldatır. Sürekli ona mı baktın şunu mu beğendin onu niye takip ettin diye sıkıştırırsan aklında yoksa da aklına düşer. elbette bu tek etken değildir ama göz önünde bulundurmaya değer.
        impactresponse
        Evet ben şahsen çok bağımlıyım. O kadar ki libido yerine aldatmayı kullanıyorum ve seks esnasında sevgilim dirty talk yapmak isterse bir müddet geçtikten sonra ejakule olmadan önce söyleyeceğim şey "seni aldatmak aşırı zevkli" oluyor.
         redkit00
         Diolara bakınca erkekler daha çok yapıyormuş gibi yorumlar okudum. Böyle bir durum söz konusu değil. Belki çevrenizde sadece erkekleri duyup bildiğiniz için size öyle gelmiştir. Neyse erkekler aldatmayı sever mi bu soruya gelecek olursam ki hayır tabi ki deli misin derim. Toplumda sadece erkekleri bilip duyuyorsunuz bunun bağımlılığı da olmaz. Yani bu güne kadar böyle bir şey duymadım ve çalışma da görmedim. Aldatmanın erillik veya dişilikle bağlantısı yok açıkçası. Fakat içinde bulunulan toplum bunu normal bir şey olarak algılamaya başlarsa burada sıkıntı başlar. Bazı hanım ablalar tvye çıkıp saçma açıklamalarda bulunmuştu zamanında, bilenler ne demek istediğimi anlar. ''Bazı erkekler'' ilişki içindeyken ısrarla başka kadınlar peşinde koşuyorsa muhtemelen ilişkilerinde sorun vardır.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.