Bazı Bölümleri Açıktan Okuyup Her İşini Kendi Halletmek İsteyen İnsan Tipi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Kilo vermede sorun yaşayan bir arkadaşımın hayali. Açıktan Diyetisyenlik ve Beslenme Uzmanlığı bölümünü okuyacak ve kendi yarasına merhem olacakmış aklınca. Avukatların danışmanlık ücretini fazla bulan bir aile dostumuz da 50 yaşından sonra hukuk okumak istediğini beyan etmişti hiç unutmam. Bu Açıköğretim Fakülteleri bunun için mi var yoksa biz yine toplum olarak çok yanlış mı anladık? Herkes her işi kendinin de yapacağını düşünüyor. Böyle bir algı var. Hele bir mesleğin açıköğretim programı varsa insanlar bu bölümü okumanın o mesleği yapmanın kolaylığına inanmış durumda.
    kafatamircisi
    kilo veremezse nolacak hadi beslenme danışmadı oldu o kişi, ben oraya gittim müşteri olarak karşımda 110 kilo bir beslenme danışma var valla çok gülerim ben dayanamam))
     amira
     psikologlarin bile baska psikologlara ihtiyaclari var. yani bu pek mantikli bir secim degil ama yine de insanlarin kendi hayatlarina gore degerlendirile bilir. ayrica halka hizmet edecegimiz icin meslek secerken en iyi neyi yapa biliyorsak ona yonelmeliyiz. boylelikle insanlara da en iyi sekilde hizmet ede biliriz. bu benim sahsi dusuncem.
      dikistutmaz_sabri
      açıköğretim ile örgün öğretimi bir saymak andavallıktır
       ulanayca
       bi ara açıktan adalet okumak aşırı popülerdi ya. okuyanların hayallerine yazık oldu hukuka eş değer olduğunu filan zannediyolardı.
        mrlawyerkk
        Bırakınız yapsınlar, bırakınız okusunlar genelde öğrenci kartı kullanmak için yapılıyor bu ama öyle kolay da değil ayrıca. Yata yata geçirmiyor kimse sizi açıköğretim fakültesinde.
         ozymandiase
         Psikoloji bile bu kaosun içinde bulmuştu kendini bi aralar
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.