Bayramda Eşinin Elini Öpüp Harçlık Alan Kadın Motivasyonu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Eski bir gelenek, babaannem de vakti zamanında dedemin elini öper, bayram harçlığını alırmış ama yıl olmuş 2021 hala bunu yapan, bu anı video çeken, fotoğraflayan ve sosyal mecralarında paylaşan insanlar var. Saygı duyalım, kendi hayatları diyemeyeceğim çünkü saygı duyulacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Tamam buradan vay efendim kadınlar eziliyor gibi bir çıkarım yapmak da istemiyorum ama makul bulduğum bir davranış değil kısaca. Görselde Seda Sayan var efendim. Geçtiğimiz yıllarda hayatında olan sevgilisinin elini öpmüş kendisi. Harçlık aldı mı bilmiyorum.
    tsukyomi
    Sevgili kontenjanı da var mı? Ona göre kaldırıcam adamı uykusundan. Kalk krasavchik, ver o mübarek Bolşevik elini öpem. Ödemeyi öpüjük, sarılma vb. olarak yap yalnız, sen şimdi ruble verirsin saçma sapan. Kiss me hard for bayram <3
     amira
     kadının kendisine saygısı yok demek
      mrsnl33
      Bi de o dönemki sevgilisi kendisinden 23 yas küçüktü Hani adamın yaşı büyük olsa da yapilan hareket yine yanlış ama insan niye kendinden küçük birinin elini öper,bi de bunu sosyal medyada paylaşır anlamadım.
       imcherry_
       tam tersi oldu bugün...
        tey_ze
        Ya yemin ederim bugün resmen bunu kafama takmıştım sen tercüman oldun duygularıma..... Bütün ünlüler kocasının elini öpmüş. Bir tane erkek de karısının elini opmemis.asiri sinir bozucu, o erkekler de kazık gibi uzatıyor elini kafayı yicem.
         avci-kiz
         KARA BAHTINA YAN SEDA SAYAN
          samyeli90
          Annem de öperdi babamın elini ben de abimin elini öperim kardeşim de benim elimi öper ama ben kocamın elini öpmem normal yanak yanağa öpüşülür tamam işte
           mrlawyerkk
           2021 yılında olması hoş olmamış tabii ama vakti zamanında çok şahit olmuştum aile arasında bu eyleme. O zamanlar da çok tuhaf gelirdi hala çok tuhaf geliyor.
            ulanayca
            muhafazakar yeni gelinlerde çok oluyo bu motivasyon nedense
             detokssuyu
             Anadolu'da bu şey hala devam ediyor yalnız çok şahit oldum. Gelenek adı altında yutturulan saçmalıklardan biri de bu. Sosyal medya ile katmerlenip duruyor.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.