Batı Ülkelerinde Genelde Sakallı Erkeğin İtici Geliyor Olması 🙄
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Bu sakallı erkek sevdası doğuda ya da zaten bizim ülkemizde mi var bilmiyorum. Ben çok seviyorum mesela 😍 Ancak örneğin, göçmen bizimkiler. Dedem asla sevmez. "İpsiz sapsız" gibi bir algı var sanırım. Yani bir serseri havası verdiği doğru ancak böylesi daha hoş bence :D Bir de Avrupa'da ve Amerika'da da birkaç arkadaşım var. Hiç istemiyorlar ki zaten oradaki erkekler de zorunlu olmadığı sürece sakal bırakmıyor. Niçin böyle bir fark var acaba??
    sezgy
    Herkese yakışmıyor. Genelleme yapamayacağım 🙄 Kendilerini nasıl beğeniyorlarsa öyle yapsınlar.
     buse01
     Sakalın itici olması gibi bir şey söz konusu dahi edilemez ve tartışmaya kapalıdır..
      tsukyomi
      Batı ülkeleriyle aynı fikirde olduğum nadir konulardan. Sevenleri tenzih ediyorum tabi ama kıl ya, kıl yani. Ağza geldi mi tiksineceğim bir şey benim için. Sonuna kadar sinekkaydıyı savunacağım ✊🏻
       kafatamircisi
       Yontma taş devrinde yaşamadığını anlamış erkeklerdir. kendine daha çok yakıştığını düşündüğü için sakalsız gezen bir kişi olabilir. en nihayetinde, zevk meselesidir. Ünirversitelerde kaptan mağara adamı gibi gezen tipler daha çoktur onlara sesleniyorum buradan bi sktirn gidin traş olun aqlarm.
        benita
        Zevkli insanlar çünkü
         _gizem_
         çünkü yüz hatları güzel olduğu için sakal yakışmıyor jfdskfdjskfds
          mrs_furby
          İkiz Kulelerin yıkılışından sonra olmaya başladı. Bilen bilir işte. Ben genel olarak sinek kaydı severim ama kime ne yakışırsa artık, bizi ilgilendirmez tabi.
           miller
           daha dün sakalımı kestim. cidden bu sakal işi medeniyet işi ya. kirli sakal diye ağlıyor millet çok yakışıyormuş da ulan yüzümde kıl olmasından çok da memnun değilim. usturayı vurdum bebek gibi geziyorum evde :)
            kisi
            Batıda itici geliyor mu gelmiyor mu diye direkt bilgim yok. Ancak bizim ailede (Balkan göçmeni. Batıdan geldik sayılabilir.) düzgün şekillendirilmemiş sakal pis görülür. Bıyık bırakırsın, top sakal bırakırsın vs. Bunlarda sıkıntı yok. Ancak fazla uzun sakal, kirli sakal vb. bakımsızlıkla, kirlilikle eşdeğer görülür. Bir de komple uzun sakal, tarikatçı görüntüsü verdiği için o da sevilmez. Ben birkaç kez sakal bırakmayı denedim ancak sevemedim. Kemik yapınız standart estetik anlayışına uymuyorsa sakal ile farklı göstermek işe yarayabilir ancak zaten genel estetik anlayışına uyuyorsa daha iyi değil, daha kötü gösteriyor. Daha bakımsız, daha yaşlı gösteriyor. Özetle sakal=mağara adamı anlayışı var biraz.
             myheartofstereo
             Kişiye göre değişiyor , mesela ''bence'' Burak Özçivit sakalsız daha yakışıklı
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.