Batı Ülkelerinde Genelde Sakallı Erkeğin İtici Geliyor Olması 🙄
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Bu sakallı erkek sevdası doğuda ya da zaten bizim ülkemizde mi var bilmiyorum. Ben çok seviyorum mesela 😍 Ancak örneğin, göçmen bizimkiler. Dedem asla sevmez. "İpsiz sapsız" gibi bir algı var sanırım. Yani bir serseri havası verdiği doğru ancak böylesi daha hoş bence :D Bir de Avrupa'da ve Amerika'da da birkaç arkadaşım var. Hiç istemiyorlar ki zaten oradaki erkekler de zorunlu olmadığı sürece sakal bırakmıyor. Niçin böyle bir fark var acaba??
    miller
    daha dün sakalımı kestim. cidden bu sakal işi medeniyet işi ya. kirli sakal diye ağlıyor millet çok yakışıyormuş da ulan yüzümde kıl olmasından çok da memnun değilim. usturayı vurdum bebek gibi geziyorum evde :)
     sezgy
     Herkese yakışmıyor. Genelleme yapamayacağım 🙄 Kendilerini nasıl beğeniyorlarsa öyle yapsınlar.
      mrs_furby
      İkiz Kulelerin yıkılışından sonra olmaya başladı. Bilen bilir işte. Ben genel olarak sinek kaydı severim ama kime ne yakışırsa artık, bizi ilgilendirmez tabi.
       kafatamircisi
       Yontma taş devrinde yaşamadığını anlamış erkeklerdir. kendine daha çok yakıştığını düşündüğü için sakalsız gezen bir kişi olabilir. en nihayetinde, zevk meselesidir. Ünirversitelerde kaptan mağara adamı gibi gezen tipler daha çoktur onlara sesleniyorum buradan bi sktirn gidin traş olun aqlarm.
        tsukyomi
        Batı ülkeleriyle aynı fikirde olduğum nadir konulardan. Sevenleri tenzih ediyorum tabi ama kıl ya, kıl yani. Ağza geldi mi tiksineceğim bir şey benim için. Sonuna kadar sinekkaydıyı savunacağım ✊🏻
         _gizem_
         çünkü yüz hatları güzel olduğu için sakal yakışmıyor jfdskfdjskfds
          badideasensei2
          Bence kişiden kişiye değişir ama çok fazla sakalı olanlar hoş durmuyor.
           basorexia_
           sakal bence erkeği çok hoş gösteriyor; erkeğin makyajı bence sakal. mesela en iyi örneği kaptan amerika. adam sakalsız hiçbi bko benzemiyo ama sakallı olunca düşüyorum ve kalkamıyorum.
            tachycardia
            Olabilir. Ama sakal abartılmadığı sürece iyidir.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.