11
21.8.2020
Başörtüsü Sebebiyle Polemik Konusu Edilmek İstenen Merve Karahan'ın Vermiş Olduğu Harika Cevap
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sardunya
   Singapur Ulusal Üniversitesi'nde burslu doktora programına kabul edilen Merve Karan hakkında bi tweet atıldı. Saçma sapan bir şekilde konu başörtüsüne geldi. "Başörtüsü olmasaydı Türkiye Gündemine otururdu. Dünyanın en iyi ilk 25 üniversitesi arasında yer olan Singapur Ulusal Üniversitesi’nin (National University of Singapore / NUS) burslu doktora programına(kanser çalışmaları) kabul edilen Merve Karahan’ı tebrik ediyoruz.." Mervenin verdiği cevap ise olağanüstü güzellikte. "Tüm tebrikler için tekrardan teşekkür ederim. Ama tüm bunları hak etmediğimi de bilmenizi istiyorum.Ülkede gündem olması gereken benim doktoraya kabul alma başarımdan(?) ziyade kadın cinayetleri, doğa katliamları, fikir özgürlüğünde bulunduğumuz konum gibi uzayıp giden bir liste." Yolun açık olsun Merve. Seninle gurur duyduk.
   https://twitter.com/mervekahraman71/status/1296812177823653890
   https://twitter.com/mervekahraman71/status/1296812177823653890
    me_out_bye
    Gelişine dirseğine kadar ağzına sokmuş. Aslan balım bee. Yafrum bee. Sana secde lan hak ettin. Al 1 tane ama. Çokta tanımıyom 🤨 Şımarmayalım sonra 😅🤷🏻‍♂️. 🙇🏻‍♂️. Başarılar dileriz kendisine. Bu pislik dünyada umarım hedeflerini gerçekleştirip güzel işler başarabilir ve bundan duyduğu sevinç +mutluluk ile güzel bir hayat sürmesi dileğiyle. ~ ~ 🤞🏻. Abisi abla kardeş hanım. 🤨☺️😊.
     yumuklusucurta
     maşallah türbanlı bacımıza rabbim yolunu açık etsin inşallah
      zarfinicindekimadam
      Göt oldu ama hala susmuyor
       melisalamia
       parti kur oy verelim
        noobzac
        Bilemiyorum Altan. Kız adamı onasa özellikle Batı dünyasınca ve onların aramızdaki özentilerince mimlenir. Risk almış olur ezcümle. Şimdilik bu işine gelmez. O yüzden stratejik bir popülizm gibi duruyor.
         pillowtalk
         Bayıldım kız sana. İşte bizim böyle beyinlere ihtiyacımız var ama gönderiyoruz işte. Neden? Harcanmasın burada kalıp diye...
          paarantez
          Çok daha önemli meseleler varken neden hala bu saçmalıklar. Azıcık beyninizin varlığını fark edin yahu.. Hele olsun kız sana başörtüne kurban
           kisidegildisiii
           Cevabın alnı olsa da bir güzel öpsem.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.