Başlıklardan Testesteron Fışkırması🍆🍑💥💥💥
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   altmisbir
   Bugün dio'ya uzun zaman sonra tesadüfen giriş yaptım. Sayfa açılır açılmaz aman tanrım resmen telefondan testesteron 💥💥fışkırdı. Başlıkların en az yarısı resmen dalga geçmek için yazılmış cinsel içerikli başlıklar 🤭. Eleştirmiyorum herkes istediğini yazar konuşur ilgi alanı neyse onu okur herkes ama sitede abazalık biraz abartıya kaçmamış mı. Sıkıcı sıkıcı bilim, felsefe sanat, kitap falan konuşun demiyorum ama biraz sakinleşsekmi acaba bu kadar azgınlık başa bela yakında VPN ile gireceğiz dio'ya benden söylemesi. Eğer ihtiyacı olan varsa kendi kendine tatmin olmasına yardımcı birçok site var biraz oralarda takılsın derim.
    garavel-usta
    Link at
     killforyou
     normal durum yani. burada en çok konuşulan şey üste çıkıyor. talep ediliyor ki konuşuluyor. sayfalarca başlık var insanlar gidip onlara yazıyor. her şey normal yani insan olmak böyle bir şey. keşke her şey konuşulsa. her şey. insan okumak yazmak istiyor.
      garavel-usta
      61 nickinde ne var amq herife yükleniyorsunuz link ver laa daha vermedin bak
       kitaptakikurt
       sitenin yaş ortalaması 15 olunca ergenlik hayalleri ve istekleri başlıklara yansıyor ister istemez
        _gizem_
        bence de hep cinsellik var
         gregory_
         Cinsellik olmasa olmazdik , takmayin bu kadar da. Cinsellik basliklarindan sikayet eden sadece sikayet basligi aciyor, bekliyoruz farkli basliklar tüm sikayetcilerden.
          tsukyomi
          Cinsellik sadece testosteron mu içeriyormuş? Aklımda bir sürü başlık olmasına rağmen hiç açmadım. Burada 2. Dünya Savaşı'nı, liderleri, mitolojiyi, kitap ve filmlerdeki metaforları, felsefi düşünceleri, astronomiyi tartışabileceğim, kara mizahı kaldırabilecek insanların sayısı bir elin parmaklarını geçmezdi, onlar da gitti. Aktif olmayacak başlıkla kalabalık yapmanın bir anlamı da yok. Ne açılırsa onu konuşuyoruz işte.
           adem_albasan19
           benim başlıklar siliniyor hep yav
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.