Başkalarının Adına Utandığınız Anlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hickurusu
   Zaman zaman olur böyle.. Kuzenlerimin yanına tatile gitmiştik ve onları yeni bir arkadaşımla tanıştırmıştım. Hep beraber oturduk bir yerde bir şeyler içtik. Kuzenlerimden biri hesap ödüyor tabi benim arkadaş ödemeye kalkıştı, kibarlık yaptı. Kuzenlerden diğeri ise bir anda hesabı ödeyen kuzenime "sanki sen mi ödüyorsun bırak dedi" Allaaamm yerin dibine girdim resmen.
    mrlawyerkk
    En çok yaşadığım durumlardan biri sanırım. Bir türlü yenemiyorum. Bir noktadan sonra çok rahatsız etmeye başlıyor bu durum. Takıntılı bir hal yarattı bende. Kimseyi umursamamak en güzeli. Bırakın insanlar ne yapıyorlarsa yapsınlar. Utanmayın kimse adına. Kendiniz adına utanılacak işler yapmayın yeterli.
     obiyagmur
     Arkadaşımla vede onun hoşlandığı ama bi türlü açılmadığı çocukla kafede oturuyorduk.. Arkadaşımın regl günüymüş o gün unutmuş yanına ped almayı e tabi bendede yok.. Sonra dışarı çıkmıştı yanında hoşlandığı çocuk çaktırmamaya çalışıyoruz beni dürtüyor nolur bişey yap diye mesaj atıyor ayağıda kalkamıyordu ya kıyamam utanılacak bişey değil ama.. işte.. Sonra durumu anlatmak zorunda kaldık çocuğa çocuk güldü dediki bunamı utanıyorsunuz sonra orda bi abladan ped bulup vermiştik.. ( şuan sevgililer 😌😊)
      roar
      Kuzenimin kız istemesinde kahvenin içine pul biber katması? Gerçekten ben utandım o çocuk kahveyi içerken ya.
       vitaly
       üniversitede derste hanım hanımcık diyebileceğimiz bir tipte olan arkadaşımızın sorulan soruya parmak kaldırıp cümleye başlamasıyla "hocgaarrrkkkkamm" diye yeri göğü yararcasına anlık bir şok yaratması.
        _kimbusla
        Bir şey bilmemesine rağmen en iyi ben bilirim havaları.
         belizzimaaa
         Duygu Özaslan gibi tipleri her gördüğümde onlar adına utanıyorum. Nedeni de yapmacık hareketleri ve komik çabaları.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.