Başka Ülkelerden Yardım İstemek Doğru mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Bence evet hayır türkiye güçlü diyenler yedikleri boku kapamaya uğraşıyor birde bir tane gazeteci hanım " burası yol geçen hanı mı?" demiş fakat afganlar hergün biner biner gelince ülkemize iş güçü katıyorlar demiş anlıyıcağını bir kere daha hükümet beceriksizligini gözler önüne serdi
    madashell
    kesinlikle doğru. doğa yanıyor bu insanlık namına yapılması gereken bir şey. deprem olsa yunanistan'da afad ekiplerimizin gitmesine sevinmiyor muyuz? biz insanız buna karşı gelenleri anlamıyorum. perişan oldu manavgat, marmaris. dünyanın en güzel doğası bitti kül oldu. elbette yardım gerekiyolar.
     voila
     Avusturalya yanarken de global olarak yardım çağrısı yapılmıştı, Avusturalya aciz mi oldu? Akp the aşağılık kompleksi partisi.
      tsukyomi
      99 depreminde ilk koşan ülkelerden ikisi düşman diye nitelenen Yunanistan ve İsrail'di. Fiilen savaşta değiliz, sadece diplomasi yanlış ellerde olduğu için ülkeler geriliyor. Her ülkenin yardım talep etme ve yardım etme hakkı vardır. Zira bu bir afettir, savaş değil. Yani silktirtmeyin egonuzu, kömür oldu ülke be.
       selinak
       dizlerimin üzerine çökeceğime gururumla ayakta ölürüm!
        notuds
        mantıken evet diplomatik olarak hayır.. yardıma ihtiyacımız var mı? evet tabii ki.. yardım istemek yardım beklemek yardıma muhtaç olmak ise sadece Türkiye ye kaybettirir.. günü gelir yapacağınız yardımı sileyim tarihten dersiniz
         peripedia
         Neden doğru ya da yanlış olsun ki bu bizim topraklarımızda vuku bulan bir doğa olayı. Avustralya da yaşadı yaşamadı mı? Paşa paşa da yardım aldı almalı da.
          eski_bi_tanidik
          Baska ülkelerden yardım istemek istemem. Nolursa olsun kendi uçağımızla kendi malezemelerimizle söndürmemiz lazım. Ama niye sönmüyo nerde bu uçaklar :(((
           bluavera
           Belkı 200 yıl once bu bır zayıflık olarak gorunebılırdı lakın globallesen dunya da orman yangınları ve bunun gıbı afetler sadece ugradıgı ulkeyı ılgılendırmıyor, Turkıye'de cıkan bır yangın butun dunyayı ılgılendırır keza Amerıka'da kı basıt bır selın tum dunyayı ılgılendırdıgı gıbı. Sunu aklınıza sokun, yardım ıstemek aczıyet degıldır.
            detokssuyu
            Doğru tabii. Yardım istemeyip ne yapacağız? Yapamıyoruz ki bir şey. Üç tane yangın söndürme uçağı ile ne yapabiliriz ki?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.