Başka Bir Kadının Yanında Sevgilisini İlgi Manyağı Yapan Kadınlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   En sevmediğim kadın tavrı. Normal şartlarda adamın suratına bakmaz, trip atar, bir kadın gördüğünde başlasın öpmeler, sarılmalar. Neden bu kadar özgüvensiz olduklarını asla anlayamıyor ve çok kızıyorum. Erkekler umurumda değil ama bir kadının kendini bu kadar küçük düşürdüğüne kızıyorum.
    tsukyomi
    Topraklama yapıyorlar. Bir de bunun erkek versiyonları var ki eyvahlar olsun. Ya özgüvensizler yapar bunu, ya egoistler. İki aşırı ucun saçmalıklarından biridir bu, normal insan içinse gereksizdir.
     benita
     İlgi değil, dosta güven düşmana korku vermek için yapılan bayağı hareketler
      dr.rock
      bikere bi doom günü vardı sevgilim vardı o zaman, eski... biz çok sevgiliydik, öpüşüyorduk dudaktan. Sonra karşımızda onun kız arkadaşıda vardı, yanında tanımadığı biri daha vardı, doğum günü ya bisürü kişili olur doğum günleri. Neyse, günün sonunda onlarda sevgili olup öpüşmüşlerdi. Benim kız arkadaşım dedi ki "bizden özendi" dedi. O zaman ben düşündüm dedim ki kendiliğimden "demek ki biz nası porno izleyip özeniyorsak kızlarda romantikliklere özeniyor" sora bi baktım ne göreyim: A aaa haklıyım
       vsjvsjvsjv000
       Sevgi pıtırcığı görüntüsü vermek. Biz başkasının yanında göz göze gelmeye utanırdık. Kızarırdık. Pehh eski günler.
        sairsel
        Kadınların tek derdi diğer kadınlar zaten! Onca giyim kuşam makyaj bakım falan erkekler için yapılacak şey değil! Erkekler burada sadece bir araçtır. Bak en statü sahibi bende, bak en zenginini tavladım hatta bak nikah masasına bile oturttum! Kusura bakmayın ama gerçek bu!
         sedefartuny
         Eziktir. Kendine güvenmez, yanındaki adama güvenmez. Karşısındaki kadını bir tehlike olarak görür, korkar, benim mesajı vermeye çalışır. Karşıdakinin onun yanındaki adamı umursamadığını, belki görmediğini idrak bile edemez. Bu durumdan en zararlı da kendileri çıkar genelde. Yanındaki beyefendinin egosu göğe vururken bu arkadaş kıskançlık duvarlarında kendini paralar. Kendi kendine bu durumu yaratır, yazar, oynar.
          tasik.pinar
          gereksiz hareketler bence
           esseref
           sevdiğine güvenmediğinin göstergesidir. ben seni aldatsam ya da başka bir kıza baksam haberin bile olmaz
            eksi_pirasa
            kıskanmış belli...
             sozdedegilgozde
             Bu durum beni üzüyor. Bunun sebebi gözlemlerime göre ilk olarak bireyin kendine güveninin olmayışıyla alakalı. Kendine güvenemediği için karşı tarafa da güvenmiyor. Böyle olunca da karşısındakinin gördüğü dişi sineğe aşık olacağına inanıyor. Muhtemelen böyle insanlar aşkın ne olduğunu da bilmiyor. Eee madem böyle düşünüyor ve güvenmiyorsun karşı tarafa neden kendine de karşı tarafa da bu saygısızlığı yapıyorsun?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.