Başka Bir Kadının Yanında Sevgilisini İlgi Manyağı Yapan Kadınlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   En sevmediğim kadın tavrı. Normal şartlarda adamın suratına bakmaz, trip atar, bir kadın gördüğünde başlasın öpmeler, sarılmalar. Neden bu kadar özgüvensiz olduklarını asla anlayamıyor ve çok kızıyorum. Erkekler umurumda değil ama bir kadının kendini bu kadar küçük düşürdüğüne kızıyorum.
    mevsimlerdensnbahar61
    Gayesi bak biz mutluyuz tarzında şifa diliyorum
     sairsel
     Kadınların tek derdi diğer kadınlar zaten! Onca giyim kuşam makyaj bakım falan erkekler için yapılacak şey değil! Erkekler burada sadece bir araçtır. Bak en statü sahibi bende, bak en zenginini tavladım hatta bak nikah masasına bile oturttum! Kusura bakmayın ama gerçek bu!
      tsukyomi
      Topraklama yapıyorlar. Bir de bunun erkek versiyonları var ki eyvahlar olsun. Ya özgüvensizler yapar bunu, ya egoistler. İki aşırı ucun saçmalıklarından biridir bu, normal insan içinse gereksizdir.
       eski_bi_tanidik
       Kiskandirmak için yapiyorlar sanırsam. Tiksinç bişey. Bence de çoğu kişinin de dedigi gibi özgüvensizlik bu. Ama normalde yüzüne bakamayacağı kısmına katılmıyorum. Yoksa neden sevgili olsunlar
        birdisi
        İlgi çekmek isteyen kadın tiplemeleridir.Hemcinsinslerinin kendilerine gıpta ile bakmasını ister.
         palmiye
         Sevgi pıtırcığı görüntüsü vermek. Biz başkasının yanında göz göze gelmeye utanırdık. Kızarırdık. Pehh eski günler.
          benita
          İlgi değil, dosta güven düşmana korku vermek için yapılan bayağı hareketler
           ozlmli
           Aslında bu durum karşısında genelde özgüvensiz olduklarını düşünüyorum.. Seninse zaten senindir..
            dr.rock
            bikere bi doom günü vardı sevgilim vardı o zaman, eski... biz çok sevgiliydik, öpüşüyorduk dudaktan. Sonra karşımızda onun kız arkadaşıda vardı, yanında tanımadığı biri daha vardı, doğum günü ya bisürü kişili olur doğum günleri. Neyse, günün sonunda onlarda sevgili olup öpüşmüşlerdi. Benim kız arkadaşım dedi ki "bizden özendi" dedi. O zaman ben düşündüm dedim ki kendiliğimden "demek ki biz nası porno izleyip özeniyorsak kızlarda romantikliklere özeniyor" sora bi baktım ne göreyim: A aaa haklıyım
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.