29
30.9.2020
Başka Bir Kadının Yanında Sevgilisini İlgi Manyağı Yapan Kadınlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   En sevmediğim kadın tavrı. Normal şartlarda adamın suratına bakmaz, trip atar, bir kadın gördüğünde başlasın öpmeler, sarılmalar. Neden bu kadar özgüvensiz olduklarını asla anlayamıyor ve çok kızıyorum. Erkekler umurumda değil ama bir kadının kendini bu kadar küçük düşürdüğüne kızıyorum.
    mevsimlerdensnbahar61
    Gayesi bak biz mutluyuz tarzında şifa diliyorum
     sairsel
     Kadınların tek derdi diğer kadınlar zaten! Onca giyim kuşam makyaj bakım falan erkekler için yapılacak şey değil! Erkekler burada sadece bir araçtır. Bak en statü sahibi bende, bak en zenginini tavladım hatta bak nikah masasına bile oturttum! Kusura bakmayın ama gerçek bu!
      tsukyomi
      Topraklama yapıyorlar. Bir de bunun erkek versiyonları var ki eyvahlar olsun. Ya özgüvensizler yapar bunu, ya egoistler. İki aşırı ucun saçmalıklarından biridir bu, normal insan içinse gereksizdir.
       eski_bi_tanidik
       Kiskandirmak için yapiyorlar sanırsam. Tiksinç bişey. Bence de çoğu kişinin de dedigi gibi özgüvensizlik bu. Ama normalde yüzüne bakamayacağı kısmına katılmıyorum. Yoksa neden sevgili olsunlar
        birdisi
        İlgi çekmek isteyen kadın tiplemeleridir.Hemcinsinslerinin kendilerine gıpta ile bakmasını ister.
         palmiye
         Sevgi pıtırcığı görüntüsü vermek. Biz başkasının yanında göz göze gelmeye utanırdık. Kızarırdık. Pehh eski günler.
          benita
          İlgi değil, dosta güven düşmana korku vermek için yapılan bayağı hareketler
           ozlmli
           Aslında bu durum karşısında genelde özgüvensiz olduklarını düşünüyorum.. Seninse zaten senindir..
            dr.rock
            bikere bi doom günü vardı sevgilim vardı o zaman, eski... biz çok sevgiliydik, öpüşüyorduk dudaktan. Sonra karşımızda onun kız arkadaşıda vardı, yanında tanımadığı biri daha vardı, doğum günü ya bisürü kişili olur doğum günleri. Neyse, günün sonunda onlarda sevgili olup öpüşmüşlerdi. Benim kız arkadaşım dedi ki "bizden özendi" dedi. O zaman ben düşündüm dedim ki kendiliğimden "demek ki biz nası porno izleyip özeniyorsak kızlarda romantikliklere özeniyor" sora bi baktım ne göreyim: A aaa haklıyım
             redblack
             Kendine guven, partnerine guven yerlerde davranisi
              who_am_i
              Ne desem bilemedim şimdi
               rotasizkerim
               Bu resmen kıskançlık krizi değilse bende bişey bilmiyorum ya.
                roar
                Bana göre iyi olmayan bir ilişki için ortaya çıkabilecek ve uzaktan bakılınca iyi bir ilişki içinde değilim hareketleri. Ama kazanan taraf yine bunlar olur tabii. Gereksiz kıskançlık triplerine giren vasatlar.
                 sozdedegilgozde
                 Bu durum beni üzüyor. Bunun sebebi gözlemlerime göre ilk olarak bireyin kendine güveninin olmayışıyla alakalı. Kendine güvenemediği için karşı tarafa da güvenmiyor. Böyle olunca da karşısındakinin gördüğü dişi sineğe aşık olacağına inanıyor. Muhtemelen böyle insanlar aşkın ne olduğunu da bilmiyor. Eee madem böyle düşünüyor ve güvenmiyorsun karşı tarafa neden kendine de karşı tarafa da bu saygısızlığı yapıyorsun?
                  sedefartuny
                  Eziktir. Kendine güvenmez, yanındaki adama güvenmez. Karşısındaki kadını bir tehlike olarak görür, korkar, benim mesajı vermeye çalışır. Karşıdakinin onun yanındaki adamı umursamadığını, belki görmediğini idrak bile edemez. Bu durumdan en zararlı da kendileri çıkar genelde. Yanındaki beyefendinin egosu göğe vururken bu arkadaş kıskançlık duvarlarında kendini paralar. Kendi kendine bu durumu yaratır, yazar, oynar.
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.