Başımıza Gelen Paranormal Olayları Anlatıyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   uykunobetcisi
   Yakın zamanda yada geçmişte yaşadığınız ve anlam veremediğiniz şeyler var mı? Ben sürekli gece aynı saatlerde sebepsiz uyanıyorum.
    missnight
    patlamış mısırımı aldım
     biristeri
     Bundan yaklaşık 10 yıl önce birkaç arkadaşla Antik Side'ye tatile gittik. İlk günün gecesi yanlarında büyük kolonları olan geniş ve uzun antik bir yola daldık. Girişte fotoğraf çekilmesi yasaktır yazısı da vardı. Tabi çok karanlık olduğu için biz fotoğraf makinesinin flaşını patlata patlata ilerliyorduk. Makineyi elinde tutan arkadaş birden durdu ve bize "çabuk geri dönün ve kaçın" diyerek cümlesine nokta bile koymadan patır kütür koşmaya başladı. İnsan olmanın verdiği içgüdüyle ne yapalım bari biz de koşalım dedik ve alandan çıktık. Sorduk buna n'oldu diye ve bize fotoğrafı gösterdi. 13 beğeni gelirse fotoğrafı paylaşırım. Gerçi istesem gelmese de paylaşırım. Bu da böyle bi' anımdı.
      ketcaplisarma
      Ben izleme ve okuma taraftariyim. Ama bir yere bakarken gözümün kenarından sanki birisi hızlıca geçiyo gibi hissediyorum. Ve geceleri uykuya tam daldığımda aniden titreyip uyanıyorum bunlar dışında bişey yok şimdilik
       100numaraliadam
       cüzdandaki paramın anormal şekilde hızlı bitmesi.
        thetalentedmrripley
        Bir gece rüyamda bir karga yanıma gelip şöyle demişti: Teyzen Ölecek. O kadar korktum ki.. Annemle babamı uyandırdım; ama sadece bir rüya olduğunu söyleyip yatağıma gönderdiler. Ama ertesi sabah teyzem öldü. Yaklaşık üç hafta sonra aynı kargayı rüyamda tekrar gördüm. Şöyle diyordu: Baban Ölecek... Napıcamı bilemedim. Sonunda babama söyledim. Babam bana üzülmememi söyledi ama sarsıldığının farkındaydım. Ertesi sabah çok garip davranıyordu, durmadan etrafa bakınıyor, sanki kafasına bir şeyin düşmesini bekliyordu. Ancak karga nasıl öleceğini söylememişti. Sadece baban ölecek demişti. Babam erkenden evden çıktı ve uzun süre geri dönmedi. Geri döndüğündeyse korkunç görünüyordu, sanki bütün gün kafasına balta düşmesini beklemiş gibiydi. Anneme şöyle dedi: Bugün hayatımın en korkunç günüydü. Annem, Sen ona korkunç mu diyorsun? dedi. Bu sabah, sütçü kapımızın önünde aniden düşüp öldü. Büyük balık filminden alıntıdır.
         utumasasiilekayanadam
         Her gün olmasa da 2 günde 3 günde bir karabasan geliyor. Kanka olduk artık
          buse01
          hmmm en sevdiğim olaylar ama bende yok maalesef okuyup çıkcam qwwqw
           miguelfelix
           Is icin gittiğim bir şehirde 3 ay bir ev tutmuştuk bir arkadaşım ile gece birden banyo dan su sesi geldi bağırdım arkadaşıma lan cenabet bu saate ne duşu yat zıbar diye buda ordan bağırmaz mi ne duşu lan yatiyom ben diye kalktım duş musluğu acıktı o evde kapi camlarinda kadin silueti belirirdi baya korka korka 1 ay zor kalıp izmire döndüm arkadaşım kaldı bi gün görüntülü aradi ağzı yüzü kaymış çarpılmış gibi doktora gitmiş geçici sinirsel demiş not : böyle şeylere inanmam hala ama o evde ne olduğunu cozemedik
            imailahorsilah
            Şimdiiiii başlıyoruz, okul yıllarında yurtta, kaldığım odamın balkonu kilise bahçesine bakıyordu. Oda da 5 kişiyiz herkes bişeylere şahit oluyor falan bende inanmıyorum. Neyse günlerden Birgün odada yalnızca iki kişiyiz benimde yatağım tam köşede bir fısıltıyla uyandım gözümü açtığım an tavanda ters durmuş asılı durumda gözlerinden ışık saçan simsiyah bir kadın, aynısı arkadaşımın ayaklarının ucunda da aynı şekilde ters durmuş vaziyetteydi. Kolları ve bacakları yerde olacak şekilde sırtüstü. Ama nasıl besmele çekiyorum :) kafamı çevirdim benim yatağımın kenarına ayak uçlarıma oturumuş kendi siluetim kafasına yan tarafa bükmüş fısıltı biçiminde durmadan bişeyler söylüyor ama durmadan ne dediğini de anlamıyorum. Neyse yataktan kalkmaya çalışıyorum ama asla mecalim yok sarhoş gibi, kendimde değilim. Bir şekilde arkadaşımın yanına gidebiliyorum. Arkadaşım uyanıyor ve beni sakinleştirip bişey olmadığına inandırıyor. Ertesi sabah uyandığımda gözlerimi odanın tavanına açıyorum direkt o gün fazlasıyla durgun ve keyifsizim, ambale olmuş vaziyetteyim. Bi şekilde sormaya çekinip korksamda arkadaşıma dün ben senin yanına falan geldim kusura bakma falan VS bişeyler diyorum. Cevap;ben dün gece hiç uyanmadım, yatağımdan hiç kalkmadım ki.
             cosmic.aura
             Paranormal aktivite seansları başlamış bile, geç kaldık. Neyse ben çekirdeğimi alıp bi kenara geçeyim.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.