296
27.5.2020
Başımıza Gelen Paranormal Olayları Anlatıyoruz
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   uykunobetcisi
   Yakın zamanda yada geçmişte yaşadığınız ve anlam veremediğiniz şeyler var mı? Ben sürekli gece aynı saatlerde sebepsiz uyanıyorum.
    missnight
    patlamış mısırımı aldım
    0
     biristeri
     Bundan yaklaşık 10 yıl önce birkaç arkadaşla Antik Side'ye tatile gittik. İlk günün gecesi yanlarında büyük kolonları olan geniş ve uzun antik bir yola daldık. Girişte fotoğraf çekilmesi yasaktır yazısı da vardı. Tabi çok karanlık olduğu için biz fotoğraf makinesinin flaşını patlata patlata ilerliyorduk. Makineyi elinde tutan arkadaş birden durdu ve bize "çabuk geri dönün ve kaçın" diyerek cümlesine nokta bile koymadan patır kütür koşmaya başladı. İnsan olmanın verdiği içgüdüyle ne yapalım bari biz de koşalım dedik ve alandan çıktık. Sorduk buna n'oldu diye ve bize fotoğrafı gösterdi. 13 beğeni gelirse fotoğrafı paylaşırım. Gerçi istesem gelmese de paylaşırım. Bu da böyle bi' anımdı.
      _suveyda_
      Bir gece rüyamda bir karga yanıma gelip şöyle demişti: Teyzen Ölecek. O kadar korktum ki.. Annemle babamı uyandırdım; ama sadece bir rüya olduğunu söyleyip yatağıma gönderdiler. Ama ertesi sabah teyzem öldü. Yaklaşık üç hafta sonra aynı kargayı rüyamda tekrar gördüm. Şöyle diyordu: Baban Ölecek... Napıcamı bilemedim. Sonunda babama söyledim. Babam bana üzülmememi söyledi ama sarsıldığının farkındaydım. Ertesi sabah çok garip davranıyordu, durmadan etrafa bakınıyor, sanki kafasına bir şeyin düşmesini bekliyordu. Ancak karga nasıl öleceğini söylememişti. Sadece baban ölecek demişti. Babam erkenden evden çıktı ve uzun süre geri dönmedi. Geri döndüğündeyse korkunç görünüyordu, sanki bütün gün kafasına balta düşmesini beklemiş gibiydi. Anneme şöyle dedi: Bugün hayatımın en korkunç günüydü. Annem, Sen ona korkunç mu diyorsun? dedi. Bu sabah, sütçü kapımızın önünde aniden düşüp öldü. Büyük balık filminden alıntıdır.
       ketcaplisarma
       Ben izleme ve okuma taraftariyim. Ama bir yere bakarken gözümün kenarından sanki birisi hızlıca geçiyo gibi hissediyorum. Ve geceleri uykuya tam daldığımda aniden titreyip uyanıyorum bunlar dışında bişey yok şimdilik
        utumasasiilekayanadam
        Her gün olmasa da 2 günde 3 günde bir karabasan geliyor. Kanka olduk artık
         buse01
         hmmm en sevdiğim olaylar ama bende yok maalesef okuyup çıkcam qwwqw
          miguelfelix
          Is icin gittiğim bir şehirde 3 ay bir ev tutmuştuk bir arkadaşım ile gece birden banyo dan su sesi geldi bağırdım arkadaşıma lan cenabet bu saate ne duşu yat zıbar diye buda ordan bağırmaz mi ne duşu lan yatiyom ben diye kalktım duş musluğu acıktı o evde kapi camlarinda kadin silueti belirirdi baya korka korka 1 ay zor kalıp izmire döndüm arkadaşım kaldı bi gün görüntülü aradi ağzı yüzü kaymış çarpılmış gibi doktora gitmiş geçici sinirsel demiş not : böyle şeylere inanmam hala ama o evde ne olduğunu cozemedik
           tiroyitbezi
           Ahanda benim konu açılmış ama ben geç kalmışım : ( Evet geldiğime göre yaşadığım paranormalite olayları anlatabilirim gerçi hangisinden başlasam bilemiyorum ilk ve beni en çok etkileyeni anlatacağım . Ortalama 11-12 yaşlarındayken birşeylerin yeni yeni farkına varmaya başlıyorsun. Ailem tuhaf bir çocuk olduğumu hep söylerdi ama ben bunu o gece anladım . Kardeşimle sobalı odada kanepede uyurduk kışın . Gene öyle bir kış gecesi uykumdan uyandım ve gözümü hiç kıpırdatmadan sehpanın üzerindeki sabit duran vazoya diktim ufakça bir cam vazoydu. Bir müddet aşırı dikkatli bir şekilde baktım baktım.. Resmen transa geçmiş gibi loş ışıklı odada mal gibi vazoyu izliyorum. Sonra vazonun hareket etmeye başladığını farketmem ile çok korktum . Sonra vazo birden devrildi; yere düştü çok gürültü çıkardı . Annem az bir sese bile uyanıp gelir,hemen geldi odaya noluyo diye bakmaya, ben uyuyor numarası yaptım annem kırık vazoyu topladı,sabah da vazonun düşmesi ile ilgili birşey söylemedi .Ama ben o gece olanları anneme çok sonra anlattım gerisi hacı hoca işi oldu.Keşke de anlatmasaydım daha fena oldu. Geceleri korkarak ağlayarak terlemiş şekilde uyanmaya başladım. Çokça kez hocanın yazdığı muskayı kestim yaktım,çöpe attım.Bu gibi şeylerde hacı hoca işin içine girince herşey daha da b.ka sarıyor nedense . Neyse ki son zamanlarda eskiye göre iyi durumdayım hep böyle devam etmesini umuyorum zira bu gibi şeylerden çok korkuyorum.
            cosmic.aura
            Paranormal aktivite seansları başlamış bile, geç kaldık. Neyse ben çekirdeğimi alıp bi kenara geçeyim.
             kaaninteyzesi
             20 li yaşların başında biraz panik biriydim. Kalp çarpıntılarim, ölüm korkularim olurdu. O ses birkaç sefer kulagima kahkaha sesleri gelmişti . Sizofren olma korkusundan bı uzman ile görüşmüştüm ve çok kısa sürede atlattım. 👀
              imailahorsilah
              Şimdiiiii başlıyoruz, okul yıllarında yurtta, kaldığım odamın balkonu kilise bahçesine bakıyordu. Oda da 5 kişiyiz herkes bişeylere şahit oluyor falan bende inanmıyorum. Neyse günlerden Birgün odada yalnızca iki kişiyiz benimde yatağım tam köşede bir fısıltıyla uyandım gözümü açtığım an tavanda ters durmuş asılı durumda gözlerinden ışık saçan simsiyah bir kadın, aynısı arkadaşımın ayaklarının ucunda da aynı şekilde ters durmuş vaziyetteydi. Kolları ve bacakları yerde olacak şekilde sırtüstü. Ama nasıl besmele çekiyorum :) kafamı çevirdim benim yatağımın kenarına ayak uçlarıma oturumuş kendi siluetim kafasına yan tarafa bükmüş fısıltı biçiminde durmadan bişeyler söylüyor ama durmadan ne dediğini de anlamıyorum. Neyse yataktan kalkmaya çalışıyorum ama asla mecalim yok sarhoş gibi, kendimde değilim. Bir şekilde arkadaşımın yanına gidebiliyorum. Arkadaşım uyanıyor ve beni sakinleştirip bişey olmadığına inandırıyor. Ertesi sabah uyandığımda gözlerimi odanın tavanına açıyorum direkt o gün fazlasıyla durgun ve keyifsizim, ambale olmuş vaziyetteyim. Bi şekilde sormaya çekinip korksamda arkadaşıma dün ben senin yanına falan geldim kusura bakma falan VS bişeyler diyorum. Cevap;ben dün gece hiç uyanmadım, yatağımdan hiç kalkmadım ki.
               apollonia-corleone
               Köyde 1800 lü yıllardan kalan terkedilmiş bir eve 3 kişi girmiştik.En son giren ben gözümün önünden tül gibi bir şeyler geçtiğini görüp içimde sanki bir sinir kötü enerji hissedip çıktım içeridekilere de acelemiz olmasını Bahane ederek dışarı çıkmaları için seslendim.Herkes arabaya bindiğinde birbirine bakıyordu çünkü hepimiz aynı şeyi görüp hissetmişiz.İçeride çekilen fotoğrafta sanki rengarenk bir şeyler etrafta uçuyor gibi gözüküyor.
                lkurnaz
                Askerde birliğin içinde eski bir kilise vardı üzerinde nöbet tutuyordum kilise içinden sesler gelmeye başladı silahımı alarak bakmaya gittim ve kendi kendime salak içeridekinler zaten ölü silahla neyi vuracaksın diye meğerse rüzgar sesiymiş ama altıma yapmıştım
                 100numaraliadam
                 cüzdandaki paramın anormal şekilde hızlı bitmesi.
                  amakafamiznasiguzel
                  ben yine okumaya geldim hahghahgsh buyrun anlatın dinliyorum evt :D
                   selenga-pinarci
                   Yorumları okuyup korkmaya geldim :D
                    cidooo
                    Babamı yeni kaybetmiştik 1 gün sonraydı aksam saat 23. 30 gibiydi evin bütün ışıkları kapalıydı. Annemin yanındaydım yatıyodu annem. Sonra bi ses duydum halının üstünde yürüyen ayak sesleri eminim biri vardı orda tabı kimse inanmadı ama vardi.
                     nyksky
                     Engellenmesi gerekenlere bakmaya geldim.
                      samyeli90
                      Paranormal mı bilmiyorum ama bence değil teknolojik bir hata dicem o da olmaz diceksiniz Başlıyorum... Telefon alacaktım benim telefon öldü ölecek iphone alayım dedim aldım da kullanmaya başladıktan bir iki hafta sonra siri kendi kendine açılmaya başladı gece yarısı falan beni uyandırıyordu telefonumu kapatamam annemin hastalığı var her an lazım olabilir kapatamıyorum 1 ay falan böyle devam etti kendi kendine konuşuyor bana korku filmleri öneriyor korku hikayelerinden bölümler okuyor dayanamadım kardeşimin yeni aldığı honor telefonla değiştik kardeşime sordum var mı öyle bir durum yoo dedi bende mi sorun var acaba konuşuyormuyum uykumda öyle bir olayım da yok bu bende soru işareti olarak kaldı ama çok korktum o gerçek
                       mervenizz_
                       rüyamda ben birisini gördüm rüya resmen 6 saat sürdü gibi hissettim adı yiğit diye rüyamdayım ve çok mutluyuz onla baya zaman geçirdik rüyamda kalktım ama içimden diyorum ki keşke hiç bitmese sevgili gibiydik.2 hafta geçti fakat hala o rüyanın etkisindeyim sonra dediler ki biri gelecek okula çok yakışıklı adı ne diye sordum mert dedi sonra mert içeri girdi o rüyamda gördüğüm oğlan hoca yoklama alıyordu yiğit mert dedi ben bi şasırdım hani mertti diye arkadaşıma kızıyorum şakasına o da hocam adıım yiğit mert ama ben yiğiti kullanıyorum bana yiğit diyin dedi ben şoktayım rüyamda gördüğüm oğlanla aynı sınıftayım sonra bizim birbirimize bakıp gülüşmeler falan sonra rüyamda gördüğüm gibi sevgili olduk 5 ay sürdü ama hayatımın en mutlu anlarıydı o da tabi başka okula gitti gittiği okulda da ben kurs görüyorum falan resmen müneccimdim.
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.